قائم مقام سازمان اوقاف:

امامزادگان و بقاع متبرکه در لحظه تحویل سال نو میزبان مردم هستند

سازمان اوقاف

قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: مردم ایران اسلامی در سال‌های اخیر و در لحظه تحویل سال نو، در امامزادگان و بقاع متبرکه حضور پیدا می‌کنند که این موجب افتخار و مسرت است.

قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: مردم ایران اسلامی در سال‌های اخیر و در لحظه تحویل سال نو، در امامزادگان و بقاع متبرکه حضور پیدا می‌کنند که این موجب افتخار و مسرت است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، عبدالرضا عابد در همایش سراسری مسئولان بازرسی ادارات اوقاف استان‌ها با بیان این‌که «بازرسی در برنامه‌ها و اقدامات پایان سال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است» اظهار کرد: این نشست با هدف تعیین نقشه راه و ماموریت‌های بازرسی در راستای تحقق اهداف سازمان و منویات نماینده ولی فقیه برگزار می‌شود.

وی با اشاره به این‌که «وظایف بازرسان در سازمان و استان‌ها باید تعیین شود» افزود: با انجام بازرسی‌ها باید نقاط ضعف و قوت را شناسایی کرد و در جهت تقویت نقاط قوت و رفع نواقص گام برداشت.

عابد با بیان این‌که «سازمانی پویاست که از فرصت‌ها بهره گیری و با برنامه‌ریزی مدون عمل کند» تصریح کرد: با تعیین نقشه راه و تعیین اهداف بازرسی، نتایج صحیح را کسب خواهیم کرد.

قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به این‌که «بازخورد بازرسی‌ها باید در تصمیم گیری‌های سازمان اوقاف تاثیرگذار باشد» ادامه داد: طرح‌های آرامش بهاری و یاس نبوی به عنوان برنامه‌های راهبردی سازمان در کل کشور تاثیرگذار است و بازرسی‌ها وظیفه رصد و نظارت بر نحوه اجرا را برعهده دارند.

وی برگزاری باشکوه طرح نوروزی آرامش بهاری را خلق حماسه‌ای دیگر از سوی اوقاف دانست و افزود: مردم ایران اسلامی در سال‌های اخیر و در لحظه تحویل سال نو، در امامزادگان و بقاع متبرکه حضور پیدا می‌کنند که این موجب افتخار، خوشحالی و مسرت است و با اجرای طرح‌هایی همچون آرامش بهاری، میزبانی شایسته برای مردم عزیز ایران خواهیم بود.

انتهای پیام

کد N183954