۰
قائم مقام سازمان اوقاف:

امامزادگان و بقاع متبرکه در لحظه تحویل سال نو میزبان مردم هستند

  • ۱۲بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
سازمان اوقاف

قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: مردم ایران اسلامی در سال‌های اخیر و در لحظه تحویل سال نو، در امامزادگان و بقاع متبرکه حضور پیدا می‌کنند که این موجب افتخار و مسرت است.

قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: مردم ایران اسلامی در سال‌های اخیر و در لحظه تحویل سال نو، در امامزادگان و بقاع متبرکه حضور پیدا می‌کنند که این موجب افتخار و مسرت است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، عبدالرضا عابد در همایش سراسری مسئولان بازرسی ادارات اوقاف استان‌ها با بیان این‌که «بازرسی در برنامه‌ها و اقدامات پایان سال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است» اظهار کرد: این نشست با هدف تعیین نقشه راه و ماموریت‌های بازرسی در راستای تحقق اهداف سازمان و منویات نماینده ولی فقیه برگزار می‌شود.

وی با اشاره به این‌که «وظایف بازرسان در سازمان و استان‌ها باید تعیین شود» افزود: با انجام بازرسی‌ها باید نقاط ضعف و قوت را شناسایی کرد و در جهت تقویت نقاط قوت و رفع نواقص گام برداشت.

عابد با بیان این‌که «سازمانی پویاست که از فرصت‌ها بهره گیری و با برنامه‌ریزی مدون عمل کند» تصریح کرد: با تعیین نقشه راه و تعیین اهداف بازرسی، نتایج صحیح را کسب خواهیم کرد.

قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به این‌که «بازخورد بازرسی‌ها باید در تصمیم گیری‌های سازمان اوقاف تاثیرگذار باشد» ادامه داد: طرح‌های آرامش بهاری و یاس نبوی به عنوان برنامه‌های راهبردی سازمان در کل کشور تاثیرگذار است و بازرسی‌ها وظیفه رصد و نظارت بر نحوه اجرا را برعهده دارند.

وی برگزاری باشکوه طرح نوروزی آرامش بهاری را خلق حماسه‌ای دیگر از سوی اوقاف دانست و افزود: مردم ایران اسلامی در سال‌های اخیر و در لحظه تحویل سال نو، در امامزادگان و بقاع متبرکه حضور پیدا می‌کنند که این موجب افتخار، خوشحالی و مسرت است و با اجرای طرح‌هایی همچون آرامش بهاری، میزبانی شایسته برای مردم عزیز ایران خواهیم بود.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.