نماینده اردبیل:

باید مراقب باشیم با اظهارنظرها به یکپارچگی ارکان نظام لطمه نزنیم

سیاسی

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: باید هوشیار باشیم و به دام دشمنان نیفتیم و با اظهارنظرها و انتقادهایمان لطمه‌ای به یکپارچگی ارکان نظام نزنیم.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، پیرموذن طی تذکر شفاهی خود در جلسه علنی امروز(شنبه) مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: توفیقات رئیس جمهور باکفایتمان را در عرصه بین‌المللی و مهار تورم ارج می‌نهیم و تاکید می‌کنم سیاست‌های ابلاغی رهبر باعظمت نظام در راستای اقتصاد مقاومتی مهمترین راهکار رفع مشکلات کشور است و باید با بها دادن به اقتصاد مولد و اشتغال‌زا شرایط را برای بهبود فضای کسب و کار و اقتصاد کشور و رسیدن به اهداف ابلاغی رهبری فراهم آورد.

وی با انتقاد از اظهارنظرهای یکی از اعضای کمیسیون صنایع مجلس، افزود: لازم است به صنایع و صاحبان صنایع به عنوان موتور حرکت اقتصادی کشور احترام گذاشت و سزاوار نیست عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس کارخانه‌داران را خون آشام بنامد.

نماینده مردم اردبیل در تذکری خطاب به رئیس جمهور و وزرای راه، ‌مسکن و شهرسازی و صنایع و معادن خواستار توجه به نارسایی‌های مسکن مهر،‌ شهرک‌های صنعتی و راه‌آهن اردبیل شد.

انتهای پیام

کد N181839