۰
در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی؛

ناطق نوری عضو هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی شد

  • ۱۲بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
شورای عالی انقلاب فرهنگی,رییس جموری,فرودسی مشهد،,علی‌ اکبر ناطق‌نوری,علم و صنعت تهران,دانشگاه آزاد اسلامی,علوم پزشکی ایران,علامه طباطبایی،,شهید باهنر کرمان،,دولت

همشهری آنلاین: در این جلسه غلامعلی حداد عادل، رییس شورای تحول علوم انسانی نیز گزارشی از فعالیت ها و اقدامات این شورا در چهار سال گذشته ارایه کرد.

ایران > دولت- همشهری آنلاین:
در این جلسه غلامعلی حداد عادل، رییس شورای تحول علوم انسانی نیز گزارشی از فعالیت ها و اقدامات این شورا در چهار سال گذشته ارایه کرد.

روسای دانشگاه های علامه طباطبایی، قم، فرودسی مشهد، اراک، شهید باهنر کرمان، علوم و فناوری مازندران، علم و صنعت تهران، علوم پزشکی ایران و علوم پزشکی سمنان در آخرین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال 92 منصوب شدند.

به گزارش ایلنا، در هفتصد و چهل و سومین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به پیشنهاد وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، اعضای شورا به ترتیب حسین سلیمی، حجت الاسلام دیرباز، محمد کافی، سعید حمیدی، محمدجواد فدایی کرمانی، حمید محمدزاده و محمدعلی برخورداری را به ریاست دانشگاه های علامه طباطبایی، قم، فردوسی مشهد، اراک، شهید باهنر کرمان، علم و فناوری مازندران و علم و صنعت تهران برگزیدند.

همچنین به پیشنهاد وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سید جواد حاجی میراسماعیلی و مهدی شادنوش به ریاست دانشگاه های علوم پزشکی ایران و علوم پزشکی سمنان برگزیده شدند.

در این جلسه که به ریاست رییس جموری برگزار شد، به پیشنهاد هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ناطق نوری به عنوان عضو هیات مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی برگزیده شد.

در این جلسه غلامعلی حداد عادل، رییس شورای تحول علوم انسانی نیز گزارشی از فعالیت ها و اقدامات این شورا در چهار سال گذشته ارایه کرد.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.