فرمانده نیروی دریایی ارتش: در راستای اهداف چشم‌انداز 1404 گام‌های مؤثری برداشته‌ایم

رهبري,سند چشم‌انداز,امير دريادار حبيب‌الله سياري,فرمانده نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران,نيروي دريايي ارتش,سال 92

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران خطاب به فرماندهان و کارکنان این نیرو تاکید کرد: باید در سال جدید در اجرای تدابیر مقام معظم رهبری تلاش و همت بیشتری داشته باشید.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران خطاب به فرماندهان و کارکنان این نیرو تاکید کرد: باید در سال جدید در اجرای تدابیر مقام معظم رهبری تلاش و همت بیشتری داشته باشید.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری در جمع فرماندهان و کارکنان نیروی دریایی ارتش در ستاد این نیرو با توجه به پایان سال 92 و در پیش بودن سال جدید، خطاب به حاضران گفت: پیشاپیش برای شما و خانواده‌های محترمتان آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدواریم با همان شعار "راه ما راه حسین(ع) است"، سال جدید را آغاز کنیم.

وی با اشاره به جایگاه ویژه نیروی دریایی در کشور، خاطرنشان کرد: نیروی دریایی افتخار دارد که در سال 92 با وجود برخی مشکلات، اقدامات بسیار مهمی را انجام داده و در راستای اهداف چشم‌انداز 1404 گام‌های مؤثر و عملی برداشته است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش ادامه داد: اگر امروز فرمانده معظم کل قوا می‌فرمایند "نیروی دریایی یک نیروی نظامی، سیاسی، علمی و بین‌المللی است"، نشان از تلاش صورت گرفته همه کارکنان این نیرو در ستاد، مناطق و پایگاه‌هاست.

سیاری با بیان اینکه "جملات مقام معظم رهبری بسیار گهربار و مهم است"، تاکید کرد: ما باید در سال جدید در اجرایی شدن تدابیر مقام معظم رهبری تلاش و همت بیشتری داشته باشید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پیش رو بودن تعطیلات نوروزی، گفت: ما نیروهای مسلح باید همیشه آمادگی خود را حفظ کنیم و تفکر ما در همه حال به فرموده مقام معظم رهبری «شب حمله‌ای فکر کردن» باشد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در پایان خطاب به فرماندهان و کارکنان این نیرو تصریح کرد: این جو حاکم بر کشور که "ایام تعطیل است"، در شما تأثیر نداشته باشد. ما امنیت برقرار می‌کنیم تا ملت ایران در آسایش باشند و در هر مقطع زمانی و موقعیتی باید این را حفظ کنیم.

بر اساس این گزارش، در پایان این مراسم از کارکنان پایور و وظیفه نمونه ستاد نیروی دریایی ارتش در سال 92 تقدیر شد.

انتهای پیام

کد N176330