حسینی به ایسنا خبر داد،

استیضاح فانی با 18 محور فردا به هیات رییسه تقدیم می‌شود

سیاسی

نماینده مردم قصرشیرین گفت که استیضاح وزیر آموزش و پرورش فردا با 18 محور به هیات رییسه تقدیم می‌شود.

فتح‌الله حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش 18 محور دارد گفت: تاکنون بیش از 80 امضای برای این استیضاح جمع آوری شده که با توجه به تشکیل جلسه علنی فردا (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی بعد از یک هفته تعطیلی جهت سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه پیش‌بینی می‌شود که تعداد امضاها بیشتر شود.

وی با بیان اینکه یکی از طراحان اصلی استیضاح فانی است مهمترین محور این استیضاح را محقق نشدن وعده پرداخت مطالبات فرهنگیان عنوان و اظهار کرد: با وجودی که ما وزیر را فردی اخلاق‌مدار و دوست‌داشتنی می‌دانیم ولی مشکلاتی همچون سو مدیریت در حوزه‌های مختلف آموزش و پرورش ومحقق نشدن مطالبات فرهنگیان ما را بر آن داشت که طرح استیضاح را جمع‌آوری کنیم چون پاسداری از امانت مردم را بر خود واجب می‌دانیم.

نماینده مردم قصر شیرین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: موضوع مطالبات فرهنگیان را از دولت گذشته پیگیری می‌کردیم که در این دولت نیز آن را ادامه دادیم ولی تاکنون مطالبات آنها پرداخت نشده است این قشر مظلوم واقع شده و نارضایتی از عملکرد وزیر دارد به همین دلیل ما به دنبال احقاق حقوق آنها هستیم.

حسینی همچنین تاکید کرد تمامی تلاش را به کار خواهد گرفت تا بعد از تکمیل امضاها، استیضاح را به هیات رییسه جهت قرار دادن در روال کاری تقدیم کند.

انتهای پیام

کد N168002