دومین همایش «فاطمیه و فرصت‌های تبلیغ» برگزار می‌شود

دومین همایش «فاطمیه و فرصت‌های تبلیغ» به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و گروه علمی فرهنگی امام هادی(ع) روزهای 15 و 16 اسفند ماه در فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، مراسم افتتاحیه این همایش روز پنج‌شنبه 15 اسفند ماه از ساعت 8 صبح با حضور آیت‌الله نجم الدین طبسی، حجت‌الاسلام شهاب مرادی، حجت‌الاسلام هاشمی‌نژاد، حجت‌الاسلام رفیعی، حجت‌الاسلام میرلوحی و دیگر اساتید حوزه و دانشگاه برگزار می‌شود و به موضوع تبلیغ در ایام فاطمیه، ویژه مبلغین و روحانیون استان تهران اختصاص دارد.

در این همایش که از ساعت 8 تا 18 هر روز برگزار خواهد شد، موضوعاتی از جمله «فضایل حضرت زهرا(س) در عالم آخرت» توسط آیت‌الله طبسی، اخلاق تبلیغ توسط حجت‌الاسلام هاشمی‌نژاد، مواجهه مورخان با زندگی حضرت زهرا(س) توسط حجت‌الاسلام هاشمی گلپایگانی، اخلاق خانواده از نگاه حضرت زهرا(س) توسط حجت‌الاسلام رفیعی و واکاوی مفهوم امامت در خطبه فدکیه توسط حجت‌الاسلام عطارنژاد مورد بررسی قرار می‌گیرد.

در جریان همایش «فاطمیه و فرصت‌های تبلیغ» کتاب‌هایی با عنوان موضوعات مورد بررسی همایش به همراه دو کتاب زندگانی حضرت خدیجه(س) و شرح دعای امام زمان(ع) که از سوی گروه علمی فرهنگی امام هادی(ع) تهیه شده است، توزیع خواهد شد.

همایش «فاطمیه و فرصت‌های تبلیغ» برای دومین سال متوالی برگزار می‌شود. این همایش سال گذشته در شهرهای اصفهان، اهواز و شیراز برگزار شد.

انتهای پیام

کد N162190