نمازی: خلق حماسه اقتصادی در اولویت دولت یازدهم است

نمازی

تهران - ایرنا- نماینده مردم استان آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه زمان خلق حماسه اقتصادی از سوی مسوولان و دولتمردان است، گفت: دولت از نخستین روزهای فعالیت به این موضوع پرداخته و آن را در اولویت قرار داده است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن نمازی که روز سه شنبه به عنوان نخستین سخنران پیش از دستور پانزدهمین اجلاس خبرگان رهبری سخن می گفت، افزود: مردم با حضور در انتخابات 24 خرداد حماسه سیاسی را خلق کردند و اکنون وقت پرداختن و خلق حماسه اقتصادی از سوی مسوولان و دولتمردان است.

وی در عین حال تاکید کرد: دولت از نخستین روزهای فعالیت به این موضوع پرداخته و آن را در اولویت قرار داده است و رییس جمهوری با تاکید بر اقتصاد بدون نفت، گام هایی را در این زمینه برداشته است.

نمازی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، این دو حماسه را دو روی یک سکه دانست و تصریح کرد: مقام معظم رهبری با درایت ، پرچم حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی را بلند کردند و بر ضرورت آن تاکید کردند.

نماینده مردم استان آذربایجان غربی به موضوع وحدت و همدلی بین مردم و مسوولان و ضرورت آن و هم بر انتقاد منصفانه از سوی منتقدان و نیز سعه صدر از سوی مسوولان تاکید کرد.

وی در نهایت پذیرش واقعیت موجود را شرط حرکت به سوی تعالی و پیشرفت جامعه دانست.

پانزدهمین اجلاس مجلس خبرگان رهبری صبح امروز (سه شنبه) به ریاست آیت الله «محمد رضا مهدوی کنی» در ساختمان سابق مجلس شورای اسلامی آغاز به کار کرد و تا فردا ادامه دارد.

سیام**2025**1535
کد N160803