تکذیب آزادی مرزبانان توسط جیش العدل/ تروریستها: آماده مذاکره با مقامات ایرانیم!

آزادی مرزبانان

گروهک تروریستی «جیش العدل» که چندی پیش پنج سرباز ایرانی را ربوده بود، با انتشار بیانیه ای در صفحه توئیتر خود آزادی این سربازان را تکذیب کرد.

 
 
به گزارش آفتاب به نقل از  پیام نو، روز گذشته خبرگزاری دولت(ایرنا) با تکیه بر خبر یک شبکه خبری نه چندان معتبر پاکستانی اعلام کرد که سربازان ایرانی ربوده شده توسط گروهک تروریستی «جیش العدل» آزاد شده اند و پس از آن خبرگزاری فارس نیز به نقل از سردار جزایری آزادی این سربازان را تایید کرد، امری که ساعاتی بعد توسط این مقام نظامی تکذیب شد. این گروه با انتشار بیانیه ای تاکید کرده که هنوز سربازان ایرانی در اختیار این گروه هستند و این گروه به خاطر سیستم جنگ های چریکی اصلا دارای پایگاه ثابت نیست که نیروهای نظامی بتوانند این اسیران را آزاد کنند، ضمن آنکه به خاطر مسایل امنیتی این سربازان جدا از هم در مکان های مختلف نگهداری می شوند. در ادامه این بیانيه، اين گروه تمایل خود را به مذاکره دوباره با مقامات ایرانی نشان داده است و بر خواسته های خود مبنی بر آزادی تعدادی از افراد خود که در زندان های ایرانی هستند تاکید کرده است.
این گروه که خود را «مدافع آزادی مردم سیستان و بلوچستان»! می‌داند بر اصول حقوق بشری اشاره می کند و مدعی است علت کشته نشدن سربازان ایرانی در روزهای اول به این خاطر بوده است که این سازمان به اصول انسانی اعتقاد دارد و حتی زمانی که حکام شرع این سازمان، حکم اعدام گروهبان یکم «جمشید دانایی فر» را دادند اما باز هم این سازمان از انجام این اعدام خودداری کرد. در پایان این بیانیه این گروهک تروریستی هشدار داده است که این آخرین فرصت برای ایران است که زندانیان این گروهک را آزاد کند.
کد N157280