تولیت آستان حضرت معصومه(س):

هیچ کاری ماندگارتر از کار برای اهل‌بیت (ع) نیست

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: هیچ کاری ماندگارتر از کار برای اهل‌بیت علیهم‌السلام نیست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد سعیدی در دیدار با همسر رئیس جمهور افزود: در قم یک دختر نمونه آل‌الله که در جوانی با هماهنگی مقام ولایت و خلیفةالله مسیری را انتخاب کردند حضور یافتند که منبع برکات فراوانی در نشر معارف اهل‌بیت (ع) است.

وی به جایگاه این بانو در کلام معصومین علیهم‌السلام اشاره و با بیان این‌که «بر اساس روایات، زائران این بانو اهل بهشت هستتند» گفت: از شما بانوان می‌خواهم به این مسئله توجه کنید،‌ شما سزاوارتر از هر کس دیگری هستید که در حفظ، حراست و پیام‌رسانی رسالت حضرت معصومه سلام‌الله علیها تلاش کنید.

سعیدی ادامه داد: باید توجه داشته باشید، اکنون که رسالت و تکالیفی بر دوش همسرانتان است، ‌هر کدام از شما باید به سهم خود برای اعتلای کلمه‌ الله تلاش کنید.

وی با بیان این‌که «هیچ کاری ماندگارتر از کار برای اهل‌بیت علیهم‌السلام نیست» افزود: امروز این فرصت در اختیار شماست؛ باید ‌از آن بهره کامل ببرید.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) وجود نظام اسلامی بر اساس آموزه‌های ناب اهل بیت پیامبر (ص) را عنایت بزرگ خداوند دانست و گفت: خدا را شاکریم که بعد از قرن‌ها مظلومیت شیعه، ‌با مجاهت حضرت امام خمینی(ره)، خون شهیدان و تلاش مرجعیت، روحانیت، دانشجویان و همه مردم خداوند عنایت کرده و این تلاش‌ها به ثمر نشست و نظام اسلامی در جامعه جهانی شکل گرفت.

سعیدی با بیان این‌که «ایران،‌ حاکمیت اسلام ناب در جهان است» ادامه داد: امروز در کشور‌ها برای تغییر دولت‌ها تلاش‌های زیادی می‌شود ولی هیچ کدام از این تغییر‌ها، به شیرینی تغییراتی که در ایران می‌شود،‌ نیست؛ همین مسئله وظیفه ما را نسبت به شکرگزاری و حفظ و مراقبت از انقلاب و نظام دوچندان می‌کند.

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) با تأکید بر این‌که «باید همواره قدردان مسئولان باشیم» افزود: در تاریخ حسرت حضور چنین مسئولانی را در دل داشتیم، حال که امروز خداوند این عنایت را به ما داشته و مسئولانی دلسوز و پرتلاش در اختیار ما قرار داده است،‌ ‌باید قدردان باشیم و از آنها حمایت و دعا کنیم تا به اهداف بلند خود برسند.

وی حمایت از مسئولان نظام را وظیفه‌ای دینی، ‌اخلاقی، ملی و انسانی دانست و گفت: توده مردم قدردان نظام و مسئولان آن هستند.

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س)،گفت: باید این نظام ولایی را پاس داشت تا این امت به برکت خون شهیدان به انقلاب جهانی حضرت ولی عصر تحویل داده شود.

انتهای پیام

کد N150023