فرمانده قرارگاه پدافند هوایی ارتش:

باید در راستای رسیدن به اقتصاد مقاومتی گام برداریم

سیاست داخلی

با روحیه همفکری و همدلی روز به روز در شکوفایی و رشد قرارگاه نوپای پدافند هوایی سهیم باشیم و با این روحیه می‌توانیم به نقطه مطلوب یعنی رضایتمندی فرماندهی معظم کل قوا دست یابیم.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) ارتش با اشاره به تحریم‌ها، تورم و شرایط کشور، گفت: باید با تدابیر مسئولان، فرماندهان و رعایت اصول صرفه‌جویی در راستای رسیدن به اقتصاد مقاومتی گام برداریم. ما با استقلال امروز کشور و عدم وابستگی به بیگانگان ثابت کرده‌ایم که می‌توانیم.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی در مراسم افتتاح درمانگاه یگان آماد و پشتیبانی قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا گفت: با عنایت به اینکه در جمهوری اسلامی ایران مسئولیت فرماندهی کل قوا بر عهده یک مجتهد جامع‌الشرایط است ما دو نوع تکلیف بر دوش داریم، یکی تکلیف شرعی و دیگری تکلیف قانونی. وجه شرعی آن بخاطر مرجعیت حضرت آقاست و وجه قانونی آن به خاطر فرمانده کل قوا بودن ایشان است؛ بنابراین در اجرای دستورات معظم‌له تخلف و تأخیر هرگز جایز نیست.

وی در ادامه افزود: جای بسی افتخار و مباهات است که در خانواده‌های ما این روحیه معنوی اطاعت از ولی در کودکی توسط پدران و مادران به فرزندان خود آموخته می‌شود.

اسماعیلی در پایان با ابراز رضایت از مجموعه‌های معاونت آماد و پشتیبانی و فرماندهی آماد و پشتیبانی قرارگاه، همه مسئولان و کارکنان را به همدلی و وحدت توصیه کرد و افزود: با روحیه همفکری و همدلی روز به روز در شکوفایی و رشد قرارگاه نوپای پدافند هوایی سهیم باشیم و با این روحیه می‌توانیم به نقطه مطلوب یعنی رضایتمندی فرماندهی معظم کل قوا دست یابیم.

کد N143811