معرفی فینالیست‌های مسابقات رشته مفاهیم قرآن در بخش برادران و خواهران

کارشناس آموزش مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: مرحله اول مسابقات مفاهیم تخصصی قرآن کریم به پایان رسید و 6 فینالیست بخش برادران این مسابقات مشخص شدند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام سید مسعود میریان با بیان اینکه 11 برادر در مرحله کشوری آزمون تخصصی مفاهیم قرآن کریم در بخش شفاهی شرکت کرده بودند، اظهار کرد: با برگزاری این آزمون راه‌یافتگان به دور نهایی این مسابقات در بخش برادران معرفی شدند.

وی ادامه داد: غلامحسین فاتحی از استان چهارمحال و بختیاری با نمره 90.25 ، موسی اسهروز از استان کهگیلویه و بویراحمد با نمره 87.25، مهدی رمضانی از استان قم با نمره 86، مسعود غفاری فینی از استان اصفهان با نمره 84.25، حسین محمودی از استان اصفهان با نمره 84.25 و حسین سلیمانی از استان قم با نمره 78.25 به مرحله نهایی راه پیدا کردند.

میریان با بیان اینکه 26 متسابقان شامل 11 برادر و 15 خواهر در مرحله نهایی شرکت کرده‌اند، گفت: مرحله نهایی این مسابقات در بخش برادران امشب یکشنبه 4 دی ماه برگزار خواهد شد.

7 فینالیست رشته مفاهیم مسابقات سراسری قرآن در بخش خواهران معرفی شدند

هیات داوران مسابقات، اسامی راه یافتگان رشته مفاهیم خواهران را به مرحله نهایی اعلام کرد.

به گزارش ایسنا در رشته مفاهیم تخصصی سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش خواهران 15 نفر شرکت کرده بودند که با برگزاری مرحله نیمه نهایی، اسامی 7 فینالیست این مسابقات اعلام شد.

براساس این گزارش، در این مرحله مقرر بود، 6 نفر معرفی شوند که 2 نفر به خاطر تشابه امتیاز به رتبه مشترک ششم دست یافتند که اسامی این فینالیست‌ها عبارتند از؛ فاطمه سلطانی پور، رویا دادپور، صبا صادقی، الهام رحمانیان کوشکی، زهرا عرب که به مرحله بعد راه یافتند و اعظم نوروزی و فاطمه فروزان نیز مشترکا ششم شدند.

انتهای پیام

کد N142164