رسایی:

مسئولان اجرایی در طول 6 ماه گذشته کمتر از ده بار درباره اقتصاد مقاومتی حرف زدند

مجلس

نماینده مردم تهران در تذکری گفت: متاسفانه مسئولان اجرای در طول 6-7ماه گذشته کمتر از ده بار درباره اقتصاد مقاومتی صحبت کردند اما بیش از دویست بار درباره تحریم ها صحبت کردند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس در تذکری گفت: متاسفانه مسئولان اجرایی در طول 6-7ماه گذشته کمتر از ده بار درباره اقتصاد مقاومتی صحبت کردند اما بیش از دویست بار درباره تحریم ها صحبت کردند.

نماینده مردم تهران با بیان اینکه رهبری دائما تأکید بر حل مشکلات با نگاه درونی دارند گفت: تعداد موارد استفاده دولت از بازنشستگان به صورت تساعدی بالا می رود به کمیسیون اصل 90شکایت کردیم و از آقای انصاری توضیح خواستیم که چند نفر بازنشسته را در این دولت به کار گرفتند؟

وی ادامه داد: باید به جوانان نیز نگاه شود، تذکر رهبری دائما همین است حتی جوانان هم سو و هم خط آقای روحانی را بر سر کا بیاورند.

این نمانیده مجلس یادآور شد: مجلس با کارت زرد به وزیر ارشاد خواستار جلوگیری از روند تساعدی توهین به مقدسات در مطبوعات شد اما دو روز بعد آقای روحانی در جلسه ای اعلام کردند از این کارت زرد واهمه ای ندارند.

وی گفت: اکنون نتیجه آن حمایت ازفرقه ضاله بهائیت در یکی از نشریات و غیر انسانی خواندن حکم قصاص در نشریه دیگر است.

رسائی ادامه داد: اینها باعث شد مطبوعات جسور شوند وقتی امامت امیرالمومنین زیر سوال رفت و وزارت ارشاد کاری انجام نداد و به مسجد حمله کردند خروجی اش همین شد.

نماینده مردم تهران با بیان اینکه فضایی را ایجاد کردند که کسی انتقاد نکند، گفت: از یک فرزند شهید بخاطر انتقاد از توافقنامه ژنو شکایت کردند این در حالی است که فرمانده سپاه نیز از توافقنامه ژنو انتقاد کرد لحن سخن مقامات عالی رتبه لحن انتقادی و حاکی از عدم اعتماد به مذاکرات است.

وی افزود: ما از همکاران خود حمایت می کنیم به شرط آنکه از منافع ملی محافظت کنند و اگر شورای عالی امنیت ملی مصوبه ای دارد ما را مطلع کنند.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه شورای عالی امنیت ملی تاکید کرده که سران فتنه در حصر باشند خاطرنشان کرد: در روزنامه های اصلاح طلب برای شکستن حصر در حالی که اوباما از سران حصر دفاع می کند تلاش می کنند چرا دبیر خانه شورای امنیت ملی در این باره شکایت نمی کند حصر یک حکم قضایی است.

رسایی با اشاره به اینکه در کودتای نوژه امام یک مرجع تقلید را در قم حکم حصر دادند ادامه داد: در مصوبه شورای امنیت ملی دستور داده شده این حصر ادامه پیدا کند اما زمانی که در روزنامه های 9 دی و یا وطن امروز نسبت به این مساله ها انتقاد می کنند آنها را افراطی می دانند.