سرلشکر فیروز آبادی طی پیامی؛

خانم دباغ از پیشکسوتان انقلاب و اسوه‌های ممتاز زنان انقلاب اسلامی است

نیروهای مسلح

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی از خانم دباغ یکی از حاملان پیام امام (ره) به گورباچف تجلیل کرد.

به گزارش گزارش خبرگزار مهر،سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح طی پیامی از سرکار خانم حدیده‌چی دباغ تجلیل کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خواهر بزرگوار سرکار خانم حدیده‌چی دباغ از بزرگان و پیشکسوتان جهاد و نهضت امام خمینی(سلام الله علیه) هستند و زندگی سراسر مبارزه و جهاد با تحمل شکنجه‌ها و سختی‌های فراوان در راه مقدس اسلام ناب و از اسوه‌های ممتاز زنان انقلاب اسلامی می‌باشند که زبان و قلم امثال بنده از تجلیل شایسته ایشان در می‌ماند، ایشان مورد تجلیل حضرت امام راحل و حضرت امام خامنه‌ای عزیز بوده و جایگاه بلندی در پیشگاه حضرت حق تعالی انشاءالله خواهند داشت.

از درگاه خداوند حنان و رحیم، مقامی در دارالسلام در جوار اهل بیت(علیهم السلام) برای این بانوی ارجمند انقلاب اسلامی مسئلت داریم.

گفتتی است خانم مرضیه حدیده‌چی دباغ از زندانیان سیاسی و فعال مبارزه در قبل از انقلاب اسلامی ایران بوده که پس از پیروزی انقلاب اسلامی، فرماندهی سپاه شهرستان همدان و نمایندگی مجلس شورای اسلامی را بر عهده داشت.

در ضمن دباغ به اتفاق حضرت آیت الله جوادی آملی و محمدجواد لاریجانی در سال 1367 پیام حضرت امام خمینی(ره) را به گورباچف، رهبر اتحاد جماهیر شوروی سابق رساندند.