بادامچیان پیش بینی کرد؛

اطرافیان دولت به سرعت با روحانی مشکل پیدا می‌کنند

سیاست داخلی

با اینکه در دولت احمدی نژاد به 53 میلیون نفر یارانه دادند و فرم پر کردند، دولت جدید مجدد اعلام کرده که می‌خواهد فرم جدیدی به مردم بدهد و اشتباه بزرگتر این است که می‌خواهند تنها به نیازمندان یارانه بدهند.

نائب رئیس اول جبهه پیروان خط امام و رهبری تاکید کرد: کسانی که در حال حاضر با دولت روحانی همکاری می‌کنند، هیج اعتقادی به آقای روحانی ندارند و به همین دلیل این افراد به سرعت با آقای روحانی مشکل پیدا خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا اسدالله بادامچیان در اجلاس سراسری جبهه پیروان خط امام و رهبری طی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم عسگراولادی و مریم بهروزی از اعضای جبهه پیروان خط امام و رهبری خواست تا فعال شوند و با همبستگی بیشتری با یکدیگر فعالیت کنند.

نائب رئیس جبهه خط امام و رهبری ضمن تقدیر از شورای مرکزی برای انتخاب محمد رضا باهنر به ریاست این جبهه گفت: ما باید روی تکلیف مداری کار کنیم. ما به دنبال قدرت نیستیم که برای آن فداکاری کنیم.

وی همچنین با اشاره به انتخابات شورای مرکزی جبهه اظهار داشت: من به نائب رئیسی جبهه مایل نبودم اما دوستان مرا مورد لطف قرار دادند و من به عنوان نایب رئیس اول جبهه پیروان خط امام و رهبری انتخاب شدم.

بادامچیان با بیان اینکه ما باید به دنبال وحدت باشیم،تصریح کرد: ما باید فعالیت‌هایمان را در استان‌ها بیشتر کنیم و توجه داشته باشیم که این وحدت فقط نباید منحصر به زمان انتخابات باشد.

نائب رئیس اول جبهه پیروان خط امام و رهبری خاطرنشان کرد: امسال با در گذشت مرحوم عسگراولادی و مرحوم پرورش و اتفاقی که برای آقای حیدری پیش آمد کرده سال سختی برای ما بود و ما باید نسل جوان را جایگزین خودمان کنیم.

بادامچیان در خصوص حمایت از دولت گفت: ما باید براساس مبنا و ارزش از دولت حمایت کنیم. نقدهایمان به دولت باید سازنده و هوشمندانه باشد.

بادامچیان ضمن انتقاد از نوشته اخیر یکی از نویسندگان نشریه آسمان در خصوص مسئله قصاص گفت: این‌ها با این کارشان دست خود را رو کرده‌اند و ما باید با انسجام و قوی در مقابل این افراد بایستیم.

وی در خصوص سیاست خارجی نیز بیان داشت: مواضع وزارت امور خارجه از طریق مقام معظم رهبری اعلام می‌شود و در خصوص ارزیابی دولت نیز مقام معظم رهبری فرمودند که اجازه دهید که دولت یک مقدار به جلو پیش رود و بعد به ارزیابی آن بپردازیم.

بادامچیان با اشاره به روش اعتدالی رئیس جمهور گفت: دوستان آقای خاتمی و همچنین آقای احمدی نژاد هر دو به این‌ها علاقه داشتند اما کسانی که در حال حاضر با دولت روحانی همکاری می‌کنند، هیج اعتقادی به آقای روحانی ندارند و به همین دلیل این افراد به سرعت با آقای روحانی مشکل پیدا خواهند کرد.

وی با اشاره به ناکارآمدی طرح سبد کالا خاطرنشان کرد: اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها نیز یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که دولت مرتکب می‌شود.

بادامچیان در ادامه افزود: با اینکه در دولت احمدی نژاد به 53 میلیون نفر یارانه دادند و فرم پر کردند، دولت جدید مجدد اعلام کرده که می‌خواهد فرم جدیدی به مردم بدهد و اشتباه بزرگتر این است که می‌خواهند تنها به نیازمندان یارانه بدهند.

بادامچیان در ادامه گفت: بهترین راه حل این است که دردهای اضافی را حذف و به کسانی که نیازمند هستند، یارانه بیشتری تعلق بگیرد و خواهش ما این است که در این مواضع سعی کنیم خط مقام معظم رهبری را با رصد هوشمندانه پیگیری کنیم.

وی همچنین در خصوص مسائل اقتصادی نیز گفت: لازم است که یک تحول عمیق همه جانبه و با استفاده از تجربه همه نیروها برای مبارزه با مشکلات اقتصادی صورت گیرد.

کد N135001