علي لاريجاني مطرح كرد:

امیدوار به رفع مشکلات جهان اسلام هستیم

عراق,علی لاریجانی,مجلس شورای اسلامی,لبنان,افغانستان,اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی,قانونگذاری

همشهری آنلاین: رئیس مجلس شورای اسلامی حادثه بمب‌گذاری در لبنان را محکوم و تاکید کرد: همه نمایندگان هیأت‌های پارلمانی به نوعی به پدیده زشت تروریسم اشاره کرده و نگرانی خود را از این گونه اقدامات بیان کردند.

ایران > قانونگذاری- همشهری آنلاین:
رئیس مجلس شورای اسلامی حادثه بمب‌گذاری در لبنان را محکوم و تاکید کرد: همه نمایندگان هیأت‌های پارلمانی به نوعی به پدیده زشت تروریسم اشاره کرده و نگرانی خود را از این گونه اقدامات بیان کردند.

به گزارش فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در اختتامیه نهمین کنفرانس اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی در محل سالن اجلاس سران، با اشاره به مباحث مطرح شده در این کنفرانس گفت: بحث‌های زیادی انجام شد و طی آن مشکلات کشورها مطرح گردید.

وی اضافه کرد: حسن کار این است که درک نسبی در پارلمان‌های اسلامی نسبت به مشکلات وجود دارد که در مجموع طی مذاکرات شاهد همگرایی بودیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد که نتایج چنین کنفرانس‌هایی منجر به رفع مشکلات جهان اسلام خواهد شد.

لاریجانی با بیان اینکه کنفرانس‌های اسلامی پایه اقداماتی است، برای رفع مشکلات جهان اسلام، از همه هیأت‌های پارلمانی به پاس حضور در این اجلاس قدردانی کرد و ابراز امیدواری کرد نتایج نشست برای ملل اسلامی همراه با خیر و برکت باشد.

وی افزود: همانطور که در مسیر مذاکرات طی این نشست دو روزه مشخص شد همه نمایندگان هیأت‌های پارلمانی به نوعی به پدیده زشت تروریسم اشاره کرده و نگرانی خود را از این گونه اقدامات بیان کردند.

رئیس مجلس شورای اسلامی حادثه بمب‌گذاری امروز در کشور لبنان را محکوم کرد و گفت: امیدوارم دولت لبنان بتواند با این‌گونه پدیده‌ها که در بخشی از عراق، لبنان و افغانستان شاهد آن هستیم، در کشور خود با توانمندی برخورد کند.