۰
عضو تیم هسته ای ایران:

ایران با جدیت وارد مذاکرات با 1+5 شده است

  • ۹بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
سیاست خارجی

عضو تیم مذاکره کننده ایران با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران و 1+5 گفت: جمهوری اسلامی ایران با جدیت وارد مذاکرات هسته ای شده و با رعایت حقوق هسته ای کشورمان و پایبندی به مقررات بین المللی مذاکرات را ادامه خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، هیات عالیرتبه پارلمانی برزیل که به منظور ملاقات و گفتگو با مقامات سیاسی، پارلمانی و اقتصادی کشورمان درتهران بسر میبرد در ملاقات با مجیدتخت روانچی معاون اروپا و آمریکای وزارت امور خارجه کشورمان ابعاد مختلف همکاریهای دوکشور را  مورد بحث و تبادل نظر قرار داد.

سناتور رواپ ، رئیس این هیات در این ملاقات ضمن ابراز خوشوقتی از حضور در ایران ، علاقمندی طرف برزیلی، به ویژه مجالس سنا و ملی این کشور برای توسعه روابط فیمابین را مورد تاکید قرار داد. وی ایران را کشوری مهم و تاثیرگذار در منطقه دانست.

مجید تخت روانچی نیز ضمن مهم دانستن شناخت بهتر مسئولین و تجار و بازرگانان دو کشور از یکدیگر، این گونه سفرها را زمینه ساز شناخت بیشتر و پیدا نمودن ظرفیتهای غیر فعال روابط دانست و آمادگی کشورمان را برای فعال نمودن همکاری علمی ، اقتصادی و فرهنگی بین بخش های دولتی وخصوصی دوکشور اعلام نمود .

معاون وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران و 1+5 ، افزود: جمهوری اسلامی ایران با جدیت وارد مذاکرات هسته ای شده و  با رعایت حقوق هسته ای کشورمان و پایبندی به مقررات بین المللی مذاکرات را ادامه خواهد داد.

لازم به ذکر است هیات عالی رتبه مجلس برزیل متشکل از تعدادی از نمایندگان از مجلس سنا و ملی برزیل با مقامات پارلمانی از جمله رئیس مجلس شورای اسلامی نیز ملاقات نمود.
 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.