ناگفته‌های مرتضوی از توطئه علیه لاریجانی/ احمدی‌نژاد این سناریو را برایم طراحی کرد!

سعید مرتضوی

رئیس سابق سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد که از طرف احمدی‌نژاد برای توطئه‌چینی علیه فاضل لاریجانی تحت فشار بوده است.
سعید مرتضوی اخیرا در جلسه‌ای با برخی از مدیران سابق تامین اجتماعی که در دفتر وی در خیابان شهید بهشتی برگزار شده، با صراحت اعلام داشته است: از روزی که فشارها برای برکناری من از راس سازمان تامین اجتماعی افزایش پیدا کرد، احمدی‌نژاد سناریوی فاضل لاریجانی را برای من ترسیم و طراحی کرد.
به گزارش آفتاب به نقل از صلح‌نیوز، مرتضوی گفت: در وهله اول با این اقدام مخالفت کردم و برای آقای احمدی‌نژاد برهان و منطق خود را بازگو کردم که این کار خلاف اخلاق اسلامی و مصلحت نظام است اما ایشان برای خودشان منطق خاصی داشتند.
وی تاکید کرد: اصرارهای من موثر واقع نشد و در نهایت با فشارهای احمدی‌نژاد مجبور شدم طراحی آن موضوع را با کمک برخی از دوستان در تامین اجتماعی دنبال کنم.
مرتضوی گفت: روز استیضاح وزیر کار نیز باز با پخش فیلم مذکور از سوی احمدی‌نژاد در صحن علنی مجلس مخالف بودم و مخالفت خود را به آقای مشایی اعلام کرده بودم اما احمدی‌نژاد در این رابطه حرف هیچ کسی را گوش نکرد و تنها به دنبال زدن ضربه به رییس مجلس بود.
 مرتضوی در پایان اظهار کرد: وارد مهلکه‌ای شده‌ام که از اول با آن مخالف بودم. حالا به جای پاسخگویی احمدی‌نژاد من باید پاسخگو باشم!
کد N126720