نقل قولی از مرتضوی درباره توطئه‌ علیه فاضل لاریجانی

سیاسی

یک سایت خبری مدعی شد که رئیس سابق سازمان تامین اجتماعی اعلام کرده است از طرف احمدی‌نژاد برای توطئه‌چینی علیه فاضل لاریجانی تحت فشار بوده است.

به گزارش ایسنا، سایت صلح‌نیوز مدعی شد که سعید مرتضوی اخیرا در جلسه‌ای با برخی از مدیران سابق تامین اجتماعی که در دفتر وی در خیابان شهید بهشتی برگزار شده، با صراحت اعلام داشته است: «از روزی که فشارها برای برکناری من از راس سازمان تامین اجتماعی افزایش پیدا کرد، احمدی‌نژاد سناریوی فاضل لاریجانی را برای من ترسیم و طراحی کرد.

در وهله اول با این اقدام مخالفت کردم و برای آقای احمدی‌نژاد برهان و منطق خود را بازگو کردم که این کار خلاف اخلاق اسلامی و مصلحت نظام است اما ایشان برای خودشان منطق خاصی داشتند.»

صلح‌نیوز در ادامه به نقل از مرتضوی مدعی شده است: «اصرارهای من موثر واقع نشد و در نهایت با فشارهای احمدی‌نژاد مجبور شدم طراحی آن موضوع را با کمک برخی از دوستان در تامین اجتماعی دنبال کنم.

روز استیضاح وزیر کار نیز باز با پخش فیلم مذکور از سوی احمدی‌نژاد در صحن علنی مجلس مخالف بودم و مخالفت خود را به آقای مشایی اعلام کرده بودم اما احمدی‌نژاد در این رابطه حرف هیچ کسی را گوش نکرد و تنها به دنبال زدن ضربه به رییس مجلس بود.

وارد مهلکه‌ای شده‌ام که از اول با آن مخالف بودم. حالا به جای پاسخگویی احمدی‌نژاد من باید پاسخگو باشم!»

لازم به یادآوری است که مطالب منتشره در سرویس «دیگر رسانه‌ها»ی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) صرفا بازتاب‌دهنده تحلیل‌ها، گزارش‌ها و اخبار سایر رسانه‌های کشور است و ایسنا محتوای آنها را تایید یا رد نمی‌کند.

انتهای پیام

کد N126678