آیت‌الله نوری‌همدانی:

مسلمانان با وحدت، از نفوذ دشمنان به بلاد اسلامی جلوگیری کنند

مرجع تقليد,مراجع تقليد,آيت‌الله العظمي نوري همداني

آیت‌الله حسین نوری‌همدانی گفت: مسلمانان باید با وحدت در کنار هم دشمنان واقعی را بشناسند و در ادامه جلوی اجرای نقشه‌های شوم آنها را بگیرند.

آیت‌الله حسین نوری‌همدانی گفت: مسلمانان باید با وحدت در کنار هم دشمنان واقعی را بشناسند و در ادامه جلوی اجرای نقشه‌های شوم آنها را بگیرند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، این مرجع تقلید در دیدار با شیخ محمد طاهر قادری، رهبر جریان منهاج القرآن پاکستان، گفت: قطع نفوذ دشمنان از بلاد اسلامی مهمترین راهکار برای حرکت روبه جلوی مسلمانان است.

وی آمریکا و استکبار را مهمترین دلایل وقوع فجایع تروریستی در بسیاری از کشورهای اسلامی به‌ویژه پاکستان دانست و افزود: در این روزهای سخت مسلمانان باید با وحدت در کنار هم دشمنان واقعی را بشناسند و در ادامه جلوی اجرای نقشه‌های شوم آنها را بگیرند.

نوری‌همدانی پاکستان را محل امن تروریست‌ها دانست و اظهار کرد: رسیدن مسلمانان به وحدت فراگیر بسیار مهم و بنیادین است و به همین جهت همه مسلمانان در این مسیر با هم شریک هستند.

این مرجع تقلید ادامه داد: مسیر وحدت، مسیری است که باید پیشتازان آن، علمای اسلامی و بزرگان مذاهب اسلامی باشند و با برگزاری نشست‌های مشترک، عوامل پراکندگی مسلمانان را شناسایی و همگان را نسبت به آن هشدار دهند.

وی بیان این‌که «دشمنان با تمام قوا نسبت به بیداری اسلامی حساس شده و برای به انحراف کشیدن آن اقدامات فراوانی انجام داده‌اند» تاکید کرد: ما نیز در مقابل این تلاش همه جانبه در قرار گرفتن موج بیداری‌ها و شناساندن دشمن حقیقی باید حداکثر تلاش خود را به کار بریم.

انتهای پیام

کد N125311