در جلسه آتی ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی؛

جهانگیری دستور رییس جمهوری رابرای برخورد با ویژه خواری پیگیری می کند

معاون اول,جهانگیری

تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری در جلسه عصر دوشنبه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی، دستور رییس جمهوری مبنی بر شناسایی و برخورد با ویژه خواری را پیگیری می کند.

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، اسحاق جهانگیری در هفته جاری در دو جلسه مهم اقتصادی و دو گردهمایی تخصصی شرکت و سخنرانی می کند.

در جلسه عصر دوشنبه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، گزارش دبیرخانه این ستاد از نتایج اقدامات انجام شده و روند اجرای تصمیمات گذشته ارایه می شود.

معاون اول رییس جمهوری، عصر امروز با حضور برخی وزیران و مسوولان از جمله علی صالح آبادی رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در جلسه ای درباره آخرین وضعیت بورس کشور شرکت می کند.

جهانگیری صبح یکشنبه نیز با حضور در سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، در سی و دومین گردهمایی و نخستین کنگره بین المللی تخصصی علوم زمین که به طور همزمان در تهران و 11 مرکز منطقه ای در برخی استان های کشور برگزار می شود در زمینه رویکرد دولت مبنی بر توسعه پایدار با بهره گیری از علوم و فنون نوین سخنرانی می کند.

حضور در مرکز همایش های بین المللی صداوسیما و شرکت در همایش چشم انداز صنعت فولاد و معدن ایران با نگاهی بر بازار، از دیگر برنامه های جهانگیری است که صبح سه شنبه انجام می شود.

سیام(1)1429**1336
کد N123849