تقدیر جوانان حزب اعتدال و توسعه از فاطمه هاشمی

کانون جوانان حزب اعتدال و توسعه با صدور نامه ای خطاب به فاطمه هاشمی رفسنجانی از پایبندی و پایمردی وی به گفتمان قانون و اعتدال تشکر و قدردانی کردند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن کامل این نامه به شرح زیر است:

« سرکار خانم دکتر فاطمه هاشمی

با سلام و آرزوی توفیق

در طلیعه سی و پنجمین سالگرد بهار آزادی و گذر از بیش از 50 سال مجاهدت و خدمت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی به ایران اسلامی، عده‌ای که از ابتدای انقلاب حیات سیاسی خود را بر دروغ، تهمت و توهین علیه مسئولان نظام تعریف کرده‌اند، امروز نیز آیت الله و دیگر نزدیکانشان را مورد هجمه‌های غیر منصفانه خود قرار داده‌اند.

اینگونه هجمه‌های بی سابقه‌ به شما و خانواده‌ محترم‌تان بیانگر کینه‌ورزی کسانی است که در سال‌های گذشته عزم خود را جزم کردند تا آیت الله هاشمی رفسنجانی، یار امام و رهبری را منزوی کنند؛ و حال که رای مردم در حماسه 24 خرداد انزوای خود آن‌ها را منجر شده است، تلاش می‌کنند با سیاه نمایی، تهمت و دروغ علیه مسئولان نظام، جایگاه متزلزل خود را احیا کنند.

اکنون که انتقاد شما به عدم برخورد جدی مجلس با یکی از نمایندگان که صحن مجلس را به عرصه توهین و افترا علیه برادرتان تبدیل نمود؛ موجبات محکومیت شما را به وجود آورده است، بر خود لازم می دانیم از پایبندی و پایمردی همیشگی‌تان بر گفتمان قانون و اعتدال و تلاش‌های وصف ناپذیرتان در شکل گیری و بالندگی حزب اعتدال و توسعه تشکر و قدردانی نماییم. بی شک حکم صادر شده، هرگز خدمات و تلاش‌های جنابعالی و خاندان مکرم هاشمی را برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت تاثیر قرار نخواهد داد.

امیدواریم با درایت مسئولان محترم قضایی، سوء‌تفاهمات ایجاد شده هر چه زودتر رفع گردد و مطابق نظر مقام معظم رهبری، شنیدن و تحمل نقد دلسوزانه علاقمندان به نظام بیش از همیشه سرلوحه‌ عمل مسوولان قرارگیرد.»‌

انتهای پیام

کد N120265