آیت‌الله مکارم‌شیرازی:

مردم سنگ تمام گذاشتند

مرجع تقليد,مراجع تقليد,آيت‌الله العظمي مکارم شيرازي

آیت‌الله مکارم‌شیرازی با تاکید بر این‌که «آمریکا برده حلقه به گوش رژیم صهیونیستی است و ملت ایران هیچ ترسی از تهدید ندارد» تاکید کرد: مردم در راهپیمایی 22 بهمن، در دفاع از انقلاب و نظام سنگ تمام گذاشتند.

آیت‌الله مکارم‌شیرازی با تاکید بر این‌که «آمریکا برده حلقه به گوش رژیم صهیونیستی است و ملت ایران هیچ ترسی از تهدید ندارد» تاکید کرد: مردم در راهپیمایی 22 بهمن، در دفاع از انقلاب و نظام سنگ تمام گذاشتند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، این مرجع تقلید در آغاز درس خارج فقه خود، در مسجد اعظم قم، با بیان این‌که «مردم در روز 22 بهمن ماه سنگ تمام گذاشتند» گفت: ملت بزرگ ایران در روز 22بهمن ماه با حضور آگاهانه خود، سنگ تمام گذاشتند و آنچه در توان داشتند در راهپیمایی‌های سراسر کشور نشان دادند.

وی با اشاره به این‌که «راهپیمایی امسال باشکوه‌تر از سال‌های گذشته بود» افزود: راهپیمایی دیروز از نظر کمی و کیفی با شکوه‌تر بود و صفوف به هم فشرده مردم گویای این واقعیت بود.

وی با بیان این‌که «گستاخی و دامن زدن به اختلافات نشان از بی‌عقلی دولت‌مردان آمریکا است» تصریح کرد: حضور گسترده مردم نتیجه بداخلاقی‌های دولتمردان آمریکایی بود که با توهین و بی ادبی‌های خود، بنزین بر روی آتش اختلاف‌ها می‌ریزند.

آیت‌الله مکارم شیرازی با بیان این‌که «آمریکایی‌ها با ایجاد اختلاف، کارشکنی و تهدید می‌خواهند توافق نامه ژنو را منحل کنند» گفت: هنگام امضای توافق نامه ایران با غربی‌ها، رژیم صهیونیستی علنا به این مسئله اعتراض کرد و آمریکایی‌ها برای همراهی با آنان دست به توهین، بددهنی و تحریم‌های تازه علیه ایران زدند.

این مرجع تقلید با تاکید بر این‌که «آمریکا برده حلقه به گوش صهیونیست‌هاست» یادآور شد: آمریکایی‌ها به دنبال بهم زدن توافق نامه ایران با 1+5 هستند که باید این مسائل را اروپایی‌ها بفهمند و خودشان را مانند آمریکا برده رژیم صهیونیستی نکنند.

آیت‌الله مکارم شیرازی با اشاره به ایستادگی ملت ایران در مقابل استکبار، تاکید کرد: مردم با اتحاد و انسجام و شور انقلابی همواره در صحنه آماده بوده و باید همین حالت را حفظ کنند و از تهدیدات آمریکایی‌ها ابایی نداشته باشند.

به گزارش ایسنا به نقل از حوزه نیوز، این مرجع تقلید با بیان این‌که «با مذاکرات مخالف نیستیم» گفت: به دولتمردان توصیه کرده‌ایم که مراقب باشند کلاه سرشان نرود و از موضع قدرت و عزت وارد مذاکرات شده و از حق ملت دفاع کنند.

انتهای پیام

کد N119003