همزمان و همگام با سراسر کشور در 22 بهمن؛

مردم شمال‌شرق استان تهران بار دیگر حماسه آفریدند

سیاست داخلی

مردم ولایی و انقلابی شهرستان‌های شمال‌شرق استان تهران همگام با دیگر نقاط کشور با حضور چشمگیر خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۲ وفاداریی خود را به رهبر و انقلاب ابراز داشتند.

مردم ولایی و انقلابی شهرستان‌های شمال‌شرق استان تهران همگام با دیگر نقاط کشور با حضور چشمگیر خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۲ وفاداریی خود را به رهبر و انقلاب ابراز داشتند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شمال‌شرق استان تهران در یوم ا... ۲۲ بهمن ۹۲ بار دیگر مردم با حضور پورشور خود در راهپیمایی به جهانیان اثبات کردند که گزینه پیشروی آن‌ها چیزی جز اتحاد و وفاداری به آرمان‌های انقلاب نیست.

راهپیمایی۲۲ بهمن در شهرهای فیروزکوه، دماوند، کیلان، آبسرد، آبعلی، رودهن، بومهن و پردیس و همچنین روستاهای این محدوده با شور و هیجان خاصی که به مراتب حضور پررنگ‌تر مردم را بهمراه داشت یکصدا با شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل فریاد خود را به گوش استکبار جهانی رساندند.

حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرهای پردیس، بومهن، رودهن و آبعلی در این راهپیمایی اظهار داشت: ملت ایران بار یگر با حضور در صحنه به جهانیان اثبات کردند که هیچگاه زیر بار حرف زور نخواهند رفت و ترسی از گزینه‌های پیشروی آمریکا و همپیمانانشان ندارد و همواره پشتیبان مقام معظم رهبری و ولایت فقیه هستند.

مهدی مهاجر فرماندار پردیس هم در این مراسم گفت: این حضور با شکوه نشانه قدرت این مردم است و ما به پشتوانه همین مردم است که همواره در تمامی عرصه موفق و پیروز هستیم.

محمد لاله شهردار پردیس هم که در جمع راهپیمایان بود بیان داشت: گزینه‌های رویمیز آمریکا را با گزینه وحدت و همدلی پاسخ می‌دهیم.

علی اکبر کافی فرمانده سپاه ناحیه پردیس ضمن تبریک این ایام اظهار داشت: آمریکا برای ترساندن ملت ایران گزینه مطرح می‌کند در صورتی که اگر گزینه‌ای داشت از‌‌ همان اول انقلاب انجام می‌داد و این گونه حرف‌ها توخالی و بیهوده است.

کد N117633