آیت الله مهدوی کنی:

دیپلمات های ایران با پشتیبانی مردم با صراحت بیشتری به حفظ مصالح ملت می پردازند

سایر حوزه ها

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: ملت ایران بعد از 35 سال بار دیگر ثابت کرد که در صحنه است و در برابر تهدیدات ایستاده‌است.

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت‌الله مهدوی کنی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن افزود: ملت ایران ثابت کرد که با تمام مشکلات همچنان پشتیبان انقلاب خود است و این حضور بیانگر این واقعیت است.

وی با اشاره به تأثیر حضور گسترده مردم در راهپیمایی امروز گفت: کسانی که از طرف ملت نماینده ملت هستند وقتی پشتیبانی ملت را می‌بینند با صراحت بیشتری به حفظ مصالح ملت در روند مذاکرات می پردازند همان گونه که مسئولان وزارت خارجه نیز بر این مهم تأکید دارند.

رئیس مجلس خبرگان اظهار داشت: دلیل حضور بنده در این راهپیمایی همگامی با ملت در پیشتیبانی از رهبری و مسئولان کشور است.

آیت الله مهدوی کنی گفت: مهم‌ترین پیام این حضور مردم آن است که نمایندگان در مذاکرات محکم باشند و با پشتیبانی ملت حافظ مصالح مردم باشند و سستی به خود راه ندهند.

رئیس مجلس خبرگان با اشاره به اهانت اخیر مقامات امریکایی به مردم ایران گفت: آنها مدعی شده اند که یک میلیارد دلار برای توزیع میان فقرا در اختیار ایران قرار داده‌اند، آنها قصد دارند ملت سرافراز ایران را تحقیر کنند.

وی افزود: حضور امروز مردم بهترین دلیل برای پشتیبانی از ولایت است، مردم عقب‌نشینی نکرده‌اند و وصیت امام خمینی (ره) را که فرمود پشتیبان ولایت باشید تا انقلاب آسیب نبیند هیچ‌گاه فراموش نکرده‌اند.

رئیس مجلس خبرگان گفت: وقتی مردم پشتیبان ولایت باشند در واقع از انقلاب، ‌استقلال و عزت خود حمایت کرده‌اند،‌خداوند ان‌شاءالله بر عزت مردم بیفزاید.