آیت الله مکارم در راهپیمایی 22بهمن قم شرکت کرد؛

کینه‌های ملت ایران از دولت آمریکا عمیق‌تر شده است

سیاست داخلی

آمریکائی‌ها، اهانت و بی‌ادبی کرده و دیوار بی‌اعتمادی بین ایران و خودشان را بالاتر بردند/حضور مردم بسیار پرشورتر از گذشته بوده و می توان گفت که مردم روز پرشوری را رقم زدند.

ایلنا: یکی از مراجع تقلید شیعه در قم با بیان این که امروز آمریکایی‌ها در مورد مردم ایران گرفتار اشتباه بزرگی شدند، گفت: آمریکائیها، اهانت و بی‌ادبی کرده و دیوار بی‌اعتمادی بین ایران و خودشان را بالاتر برده و مردم پرشورتر فریاد مرگ بر آمریکا سر می‌دهند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قم، آیت الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید شیعه در قم امروز با حضور در راهپیمایی 22بهمن در شهر قم، اظهار داشت: حضور مردم بسیار پرشورتر از گذشته بوده و می توان گفت که مردم روز پرشوری را رقم زدند.

وی به مواضع اخیر آمریکایی ها در قبال نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و با تأکید بر این که آمریکایی‌ها گرفتار اشتباه بزرگی شدند، گفت: اهانت و بی‌ادبی کردند و دیوار بی‌اعتمادی بین ایران و خودشان را بالاتر بردند.

این مرجع تقلید با اشاره به نگاه ملت ایران به دولت آمریکا، تصریح کرد: امروز کینه‌ها عمیق‌تر شده و مردم ما پرشورتر از همیشه فریاد مرگ بر آمریکا سر می‌دهند.

کد N117238