۰
وزیر نفت در راهپیمایی 22 بهمن؛

ملت ایران تسلیم پذیر و از بین رفتنی نیست

  • ۱۰بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
سیاست داخلی,زنگنه

مردم با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن نشان می‌دهند، می‌خواهیم با دنیا تعامل داشته باشیم، اما به هیچ قیمت حاضر نیستیم استقلال و عزت خود را از دست بدهیم.

وزیر نفت با بیان اینکه ملت از دولت و سیاست های اعتدالی آن که همراه تدبیر است حمایت می کند، گفت: بنابراین دشمنان ما باید بدانند ملت ایران تسلیم پذیر و از بین رفتنی نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بیژن نامدار زنگنه در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پیام این راهپیمایی وحدت، همبستگی، انسجام درونی، سعادت، سربلندی و عزت ملت ایران تحت رهبری مقام معظم رهبری است.

وی افزود: ملت ایران دشمنان بزرگی دارند که مانع پیشرفت آنان می شوند بنابراین دشمنان ما باید بدانند ملت ایران تسلیم پذیر و از بین رفتنی نیست.

وزیر نفت تصریح کرد:  مردم با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن نشان می‌دهند، می‌خواهیم با دنیا تعامل داشته باشیم، اما به هیچ قیمت حاضر نیستیم استقلال و عزت خود را از دست بدهیم.

وی خاطرنشان کرد: ملت ایران باید نشان دهند که متحد و یکپارچه هستند و از دولت و سیاست‌های اعتدالی آن که همراه با تدبیر است حمایت می‌کنند، چرا که در این صورت موفقیت دولت بیشتر می‌شود.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.