/حضور مردم؛ راز ماندگاری نظام اسلامی /

حسینیان: کسانی که برای حفظ استقلال، استقامت کنند، قهرمان می‌شوند

22 بهمن,دهه فجر

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی در کشور ما قهرمان مانده‌اند که برای حفظ استقلال کشور جنگیده‌اند و استقامت به خرج داده‌اند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی در کشور ما قهرمان مانده‌اند که برای حفظ استقلال کشور جنگیده‌اند و استقامت به خرج داده‌اند.

روح‌الله حسینیان در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: یکی از عوامل پیروزی انقلاب اسلامی انسجام مردم و وحدت مردم زیر پرچم ولایت بوده و خواهد بود و در آینده هم اینچنین است.

وی افزود: مردم هیچ‌گاه انسجام خود را از دست نداده‌اند که ما بخواهیم نگران باشیم. این نخبگان و مسوولان هستند که گاهی با یکدیگر اختلاف پیدا می‌کنند. مردم همه یکپارچه با انسجام واحد و هدف واحد در مسیر دستیابی اهداف انقلاب اسلامی پیش می‌روند.

این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همانطوری که هدف اصلی انقلاب اسلامی استقلال بوده، شعار مردم نیز استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی به عنوان سه رکن اساسی آرمان ملت بوده است، مساله استقلال همچنان یکی از آرمان‌های اصلی مردم است و ان‌شاءالله این استقلال در امور نظامی، سیاسی، اقتصادی و علمی حفظ خواهد شد.

حسینیان تاکید کرد: کسانی که به نظرشان می‌رسد با سازش می‌توانند استقلال کشورمان را خدشه‌دار کنند یا خدای‌نکرده اجازه بدهند انسان‌های پررویی مثل شرمن یا وزیر امور خارجه آمریکا که گهگاهی حرف‌های بی‌ربطی بزنند در اشتباه هستند. کسانی در کشور ما قهرمان مانده‌اند که برای استقلال این کشور جنگیده‌اند و مبارزه کرده‌اند و استقامت به خرج داده‌اند.

انتهای پیام

کد N117022