/حضور مردم؛ راز ماندگاری نظام اسلامی/

حاشیه‌نگاری‌های خبرنگاران ایسنا از راهپیمایی 22 بهمن

ايران,22 بهمن,دهه فجر

راهپیمای 22 امسال، ساعت 9 صبح روز سه‌شنبه در سراسر کشور و همزمان در تهران با حضور همه آحاد،اقشار و اصناف مختلف مردم، تشکل‌ها، احزاب و گروه‌های مردمی آغاز شد.

به گزارش خبرنگاران خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) مستقر در مسیرهای راهپیمایی بزرگ 22 بهمن از تمامی طبقات اجتماعی و سیاسی با تمامی سلایق و گرایش‌های سیاسی وفادار به آرما‌ن‌ها و اهداف انقلاب اسلامی، امام و رهبری در راهپیمایی امروز حضور دارند.

روسای قوای سه‌گانه، رییس‌ مجمع تشخیص مصلحت نظام، دبیر شورای عالی امنیت ملی، علما و مراجع تقلید، اعضای هیات دولت، و ... از جمله مسوولان و شخصیت‌های حاضر در راهپیمایی امروز هستند.

راهپیمایان تهرانی با شعار "مرگ بر شرمن" به اظهارات ضد ایرانی اخیر وی پاسخ دادند.

به گزارش ایسنا،در پی‌اظهارات ضد ایرانی اخیر وندی شرمن معاون وزیر امور خارجه آمریکا راهپیمایان مراسم 22 بهمن در تهران شعار "مرگ بر شرمن" سردادند.

گروهی از نینجاها در میان راهپیمایان 22 بهمن حضور یافتند به انجام حرکات رزمی نمایشی پرداختند.

به گزارش ایسنا، گروهی نیز با در دست داشتن پلاکاردهای «مرگ بر آمریکا» و تصاویر امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، این رزمی‌کاران را همراهی می‌کنند.

همچنین افرادی با در دست داشتن پلاکاردهایی که بر روی آنها شروط قبول مذاکرات، توبه آمریکا از اعمال گذشته خود نوشته شده است، در اطراف این گروه حضور دارند.

به همت جمعیت هلال احمر ایستگاه‌های سلامت در طول مسیر راهپیمایی 22 بهمن برپا شده است.

در حاشیه راهپیمایی با شکوه 22 بهمن جمعیت هلال‌ احمر اقدام به برپایی چادرهایی در مسیر راهپیمایی با عنوان ایستگاه سلامت کرده که در آن به افراد مسن و بیماران خدمات رایگان در زمینه تست قند و فشار خون ارائه می‌شود.

انتهای پیام

کد N116935