رونمایی از سه فروند هواپیمای جدید ناوگان هوایی کشوری

هوایی,وزارت راه و شهرسازی,سازمان هواپیمایی کشوری,هواپیما

همشهری آنلاین: صبح امروز با حضور رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از سه فروند هواپیمای جدید که به تازگی به ناوگان هوایی کشور پیوسته است، رونمایی شد.

سفر > هوایی- همشهری آنلاین:
صبح امروز با حضور رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از سه فروند هواپیمای جدید که به تازگی به ناوگان هوایی کشور پیوسته است، رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، در این مراسم دکتر علیرضا جهانگیریان از ورود 6 فروند هواپیمای جدید طی 2ماهه گذشته به کشور خبر داد و گفت: سه فروند از این هواپیماها صبح امروز به منظور برقراری پرواز در مناطق محروم توسط یکی از شرکت‌های هواپیمایی خصوصی به ناوگان هوایی کشور محلق شد.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری افزود: هواپیماهای مذکور از نوع آنتونف و دارای 40 تا 50صندلی است و با برخورداری از برد کوتاه، برای پرواز در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته مورد استفاده قرار می‌گیرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی از برنامه‌های توسعه‌ای این سازمان به منظور برقراری پرواز در مناطق محروم خبرداد و گفت: سازمان هواپیمایی کشوری در اختصاص تسهیلات صندوق توسعه ملی به شرکت‌های هواپیمایی متقاضی تاسیس به منظور برقراری پرواز و سرویس دهی مناسب در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته تدابیر ویژه ای اتخاذ کرده است.