/حضور مردم؛ راز ماندگاری نظام اسلامی/

آملی‌لاریجانی: ملت ایران با تحریم و تهدید به زانو در نمی‌آید

آملي لاريجاني,رييس قوه قضاييه,قوه قضاييه,تحريم,راهپيمايي,22 بهمن

رییس دستگاه قضایی گفت: پیام راهپیمایان 22 بهمن به مردم دنیا به ویژه کشورهای سلطه‌گر این است که این ملت با تحریم، تخفیف و تهدید هیچ وقت به زانو در نمی‌آید.

به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، آیت‌الله صادق آملی‌لاریجانی در حاشیه مراسم راهپیمایی روز 22 بهمن 1392 در جمع خبرنگاران گفت:‌ الحمدلله مردم بصیر ما هر سال بهتر و باشکوه‌تر از سال پیش راهپیمایی 22 بهمن را برگزار می‌کنند.

وی با بیان این‌که «حرکت عظیم میلیونی مردم در 22 بهمن پیام‌های بسیار مهمی برای دنیا دارد» گفت: مردم با صلابت و عزت در راهپیمایی شرکت می‌کنند و پیام‌شان به ویژه برای کشورهای سلطه‌گر این است که ما در پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌ایم و با عزت از ارزش‌های انقلاب و اهداف بلند ما که حضرت امام (ره) آن را ترسیم کرده بود و مقام معظم رهبری آن را ادامه می‌دهند، دفاع می‌کنیم.

وی ادامه داد: همچنین کشورهای سلطه‌گر خواهند فهمید که این ملت با این عزت و صلابت با تحریم، تخفیف و تهدید هیچ وقت به زانو در نمی‌آید و پای آرمان‌هایش ایستاده است و این پیام بسیار بلندی برای دنیا است.

رییس دستگاه قضایی در باسخ به سوالی مبنی بر اینکه مسئولین در مقابل این مردم چه وظیفه‌ای دارند؟ گفت: خیلی روشن است که این حضور موجب دلگرمی مسئولین برای انجام کارها می‌شود و همچنین وظیفه همه مسئولین و روسای قوا سنگین‌تر می‌شود که ارزش این حماسه‌های بزرگ را بیشتر بدانند و به مردم عزیز خدمت کنند.

انتهای پیام

کد N116477