عضو مجمع روحانیون مبارز:حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دفاع از امنیت ملی کشور است

فارس نوشت:

عضو مجمع روحانیون مبارز با بیان اینکه مسئله حضور مردم یک مسئله ماهوی و جوهری برای انقلاب اسلامی است، گفت: انقلاب اسلامی، تنها انقلابی است که پس از ۳۵ سال از گذشت آن همچنان مردم برایش پراهمیت است.


محمدعلی ابطحی عضو مجمع روحانیون مبارز با اشاره به یوم الله 22 بهمن اظهار داشت: حضور در راهپیمایی 22 بهمن یک نوع دفاع از امنیت ملی کشور است که هر چه مشارکت بیشتر باشد ما را در عرصه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و دیپلماسی قوی‌تر خواهد کرد و می‌توانیم ارتباط بهتری با دنیا داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه مردم و نظام با یکدیگر پیوند دارند، خاطرنشان کرد: این پیوند محکم مردم و نظام می‌تواند در بهترین شیوه‌های دیپلماتیک، سیاسی و اقتصادی تجربه شود.

عضو مجمع روحانیون مبارز با تاکید بر اینکه مسئله حضور مردم، یک مسئله ماهوی و جوهری برای انقلاب اسلامی است، گفت: شروع انقلاب با حرکت مردمی بود و این تنها انقلابی است که پس از 35 سال از گذشت آن همچنان مردم برایش پر اهمیت است.

ابطحی ادامه داد: برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی علی‌رغم بسیاری از کشور‌ها که در تالار‌های رسمی و حضور مقامات رسمی برگزار می‌کنند، با حضور مردم در راهپیمایی صورت می‌گیرد که از نظر سمبلیک، برای اعتبار دادن به بخش مردم‌سالاری بسیار حائز اهمیت است.

/212 29

 

کد N115907