وزارت کشور از مردم برای حضور پرشکوه در راهپیمای 22 بهمن دعوت به‌عمل آورد

22 بهمن,دهه فجر

وزارت کشور در بیانیه‌ای از ملت سرافراز ایران و امت شهیدپرور برای حضور در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن دعوت به‌عمل آورد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بیانیه وزارت کشور خطاب به مردم ایران اسلامی بدین شرح است:

«باسمه تعالی

إِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلَائِکَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِی کُنتُمْ تُوعَدُونَ مبارکه فصلت-آیه 30

آنان که گفتند که الله و بر این ایمان پایدارماندند، حاضر نشدند بنده غیر خدا شوند و حکومت غیر خدا پذیرند، فرشتگان رحمت بر آنها نازل شوند و مژده دهند که دیگر هیچ ترسی و حزن و اندوهی از گذشته خویش ندارید و شما را به همان بهشتی که انبیا وعده دادند بشارت باد»

ملت سرافراز ایران؛ امت شهید پرور

اکنون که طلیعه سی و ششمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی چشمان ملت ها و همه آزادی خواهان را در جای جای عالم می‌نوازد، صمیمیانه ترین شادباش و تبریک خدمتگزاران ملت ایران در وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای ، مردم شریف و معزز ایران، ولی نعمتان و صاحبان اصلی انقلاب اصلی تقدیم می داریم.

انقلاب اسلامی ایران که در پرتو اعتقاد عمیق آحاد مردم ایران به حاکمیت الهی و در پی وحدت کلمه و تجمیع اراده‌های توحیدی امت و راهبری معنوی و هوشمندانه حضرت امام خمینی رحمه ا... علیه به پیروزی رسید، رخدادی بنیادین و تاریخ ساز بود که محدوده های جغرافیایی را درنوردید و پیام انسانی اسلامی جامعه ایرانی را در سرتاسر گیتی طنین انداز نمود.

اینک پس از گذشت سی و پنج سال از استقرار نظام سیاسی برآمده از دل انقلاب مردم ایران، استقلال سیاسی به عنوان یکی از محورهای بنیادین در مطالبات انقلابی در اعلا درجه امکان محقق شده است. همچنین علیرغم دشمنی های پرشمار دشمنان ملت ایران، گام های بسیار بلندی در مسیر تحقق آزادی های سیاسی و اجتماعی برداشته شده و در سایه تدبیر و امید چشم اندازی امیدوار کننده برای امکان شکوفایی حداکثری استعدادهای درونیِ آحاد جامعه و زیست متعالیِ انسانی و معنوی فرزندان ملت ایران پدیدار آمده است.

بیش از سه دهه تلاش برای نظام‌سازی انقلاب در سپهر اندیشه مردمسالاری دینی، برخی از دشواری‌های فکری را مرتفع و عمده ساختارهای مورد نیاز را در خدمتگزاری به ملت ایران فراهم آورده است و این مسیر با بصیرت مردم وفادار به آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی تا تحقق آنچه شایسته خدمتگزاری جامعه پر ارج ایرانی اسلامی و متناسب با ظرفیت درونی جمهوری اسلامی است ادامه خواهد داشت.

نهضت سترگ و جاویدان ملت آگاه و فرهیخته ایرانی که در سایه تعالیم اسلامی زمینه بسط و گسترش عدالت جهانی را فراهم ساخت با سرمایه روزافزون اجتماعی خود جلوه‌های زیبایی از غلبه حق و منطق را بر ظلم و ستم در پهنه گیتی خلق کرده است.

راهپیمایی موثر 22 بهمن ماه از جمله عرصه‌های جدی پای فشاری ملت ایران بر چارچوب های اصولی حرکت تاریخ ساز خود و فریاد دیگرباره آرمان های بلند انقلاب اسلامی ایران در برابر تداوم دشمنی‌های بدخواهان ملت ایران و دشمنان عزت اسلام و مسلمین، یعنی صاحبان زر و زور و تزویر در جهان است.

اکنون در آستانه یوم الله 22 بهمن، مدیران و کارکنان وزارت کشور در مرکز و سراسر کشور با تبریک مجدد این ایام فرخنده، مفتخرند حضور خود دوشادوش ملت در راهپیمایی سرنوشت ساز 22 بهمن را اعلام و بر آمادگی خود برای پیگیری مجدانه مطالبات مردم شریف ایران به منظور ایستادگی برای تحقق اهداف متعالی ملت مسلمان ایران تحت زعامت و رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای تاکید نمایند.»

انتهای پیام

کد N115542