سرلشکر فیروزآبادی: مردم اقتدار ملی ایران را در برابر آمریکا حفظ خواهند کرد

رييس ستادكل نيروهاي مسلح,سردار سرلشکر بسيجي سيدحسن فيروزآبادي,ستادكل نيروهاي مسلح,22 بهمن,دهه فجر,نيروهاي مسلح

رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: در راهپیمایی 22 بهمن، همه مردم حضور خواهند یافت و اقتدار ملی ایران و قدرت ایستادگی کشور را در برابر آمریکا حفظ خواهند کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی ضمن تبریک فرا رسیدن دهه مبارکه فجر، اسلام ناب محمدی(ص) را به عنوان هدیه خداوند متعال از طریق امام خمینی(ره) به ملت ایران یاد کرد و افزود: 22 بهمن یوم‌الله تولد انقلاب است، تولد انقلابی که کلید واژه‌هایش امام، امت، مبارزه با مستکبران، حمایت از مستضعفان، عدالت و ایمان و عمل به احکام الهی است.

وی افزود: وقتی امام راحل در 5 آذر 1358 فرمان تشکیل بسیج مستضعفین را صادر فرمودند در واقع امر به سازماندهی عصاره بسیج ملت کردند؛ ولی خود بسیج در دهه فجر متولد شد و در 22 بهمن میوه و ثمره داد و فرمان تشکیل بسیج برای ادامه انقلاب بود.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح در ادامه با اشاره به بیداری اسلامی در کشورهای اسلامی، اظهار کرد: این بیداری از جنس فجرآفرینان و برپاکنندگان یوم‌الله 22 بهمن هستند و به امت اسلامی و راه پیامبر اعظم (ص) معتقد هستند، خدا را شکر می‌کنیم بذرهایی که امام(ره) در دل‌ها، مغزها، روح‌های جوانان و نوجوانان کاشتند امروز سرسبز شده است و به نهال های انقلاب در کشورهای اسلامی تبدیل شده است و می‌رود که مستضعفین جهان را به سازماندهی و تشکیلات برای خواستن حق و برقراری عدالت دعوت کند.

فیروزآبادی همچنین اظهار کرد: در راهپیمایی 22 بهمن مردم همه مردم حضور خواهند یافت؛ مگر اینکه کسی نتواند بیاید. مردم اقتدار ملی ایران و قدرت ایستادگی کشور را در برابر آمریکا حفظ خواهند کرد و همین حضور مردم به معنی این است که قدرت اصلی و این اقتدار نیروهای مسلح از همین حضور مردم است که ان‌شاءالله این 22 بهمن از سال‌های قبل باشکوه‌تر برگزار خواهد شد. در راهپیمایی 22 بهمن دو دسته شرکت می‌کنند، یکی آن‌هایی که همیشه در راهپیمایی شرکت داشتند و دیگری افرادی که تازه به انقلاب و ارزش‌های کشور ایمان آورده‌اند که این هم از دستاوردهای انقلاب است.

وی در پایان از ارتشیان، پاسداران، نیروهای انتظامی، بسیج مستضعفین و آحاد مردم خواست تا در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند.

انتهای پیام

کد N113771