بیانیه سازمان ثبت اسناد و املاک به مناسبت یوم‌الله 22 بهمن

سازمان ثبت اسناد و املاك,دهه فجر

سازمان ثبت اسناد و املاک به مناسبت یوم‌الله 22 بهمن بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این بیانیه به شرح زیر است:

« یوم‌الله ۲۲ بهمن تجلی قدرت خدا و اراده ملتی بزرگ به امامت بی نظیر مردی از تبار رهبران الهی بود. میراث ارزشمند حضرت امام خمینی (ره) انقلابی است به بیکران قلب های شکسته مستضعفین جهان که چشم امید به ایران اسلامی دوخته اند.

حضور پر شکوه مردم عزیز و وفادار ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن یادآور خاطرات روزهای انقلاب در بهمن ۵۷ خواهد بود. بی شک حضور مردم هوشیار و وفادار میهن اسلامی مان در این مراسم اسلامی و ملی پشتوانه محکمی برای حرکت مقتدرانه نظام اسلامی با هدایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) و تجدید بیعت با آرمانهای انقلاب، شهدا و ولایت خواهد بود.

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نیز ضمن عرض تبریک ایام خجسته دهه فجر به امت ولایتمدار ایران اسلامی، بدینوسیله از ملت عزیز ایران اسلامی بویژه کارکنان ادارات ثبت اسناد و املاک و دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق در سراسر کشور دعوت می کند که همچون سال های گذشته در راهپیمایی با شکوه روز بیست و دوم بهمن حضور یافته و بار دیگر ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، با مشت های گره کرده، انزجار، خشم و نفرت خود را نسبت به استکبار جهانی و صهیونیسم ابراز دارند.»

انتهای پیام

کد N112292