اختصاصی /

نویسنده ترکیه ای: امام خمینی (ره) روشنگر راه زندگی با عزت مسلمانان

ترکیه

آنکارا- روزنامه نگار و نویسنده برجسته ترکیه از امام خمینی (ره) به عنوان امید مظلومان و مستضعفان جهان و روشنگر راه و روش زندگی با عزت برای مسلمانان یاد کرد.

ˈقاسم آلجانˈ مدیر نشریه ˈجعفری یولˈ شیعیان ترکیه روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با عنوان این مطلب سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را تبریک گفت و افزود: فرزندان انقلاب با پیروی از آموزه های امام خمینی (ره) روشنگر راه بشریت خواهند بود.

وی گفت: 35 سال پیش در شرایطی که جهان اسلام در اسارت نظام طاغوتی غرب ، آمریکا و صهیونیسم بود، خورشیدی طلوع کرد که همه نظام های استبدادی را متزلزل کرد و آن خورشید امام خمینی (ره) از نوادگان حضرت پیامیر و امام حسین (ع) بود.

این نویسنده برجسته ترکیه ای اضافه کرد: حضرت امام خمینی( ره ) اسلام ناب محمدی (ص) را مطرح و پایه گذار انقلابی شد که الگویی مهم برای قرن های آینده است.

قاسم آلجان افزود: امام راحل به ما یاد داد که تنها با توسل به خدا، پیامبر اکرم (ص) و اهل بیت (ع) می توان به یک زندگی با عزت دست یافت.

وی گفت: راه، روش و مکتب امام خمینی( ره ) نه تنها راه گشای عزت و افتخار جهان اسلام، بلکه امیدی برای همه مستضعفان و مظلومان تشنه عدالت در جهان شد.

نویسنده ترکیه ای افزود: دست آوردهای انقلاب اسلامی امروز نشانگر دیدگاه های درست و آینده نگری دقیق امام خمینی (ره) می باشد و مقاومت 35 ساله مردم ایران در مقابل استکبار موجب شد که جمهوری اسلامی ایران مستقل و سرافراز باشد.

خاورم ** 2010** 230**1144
کد N107395