راكعی در جمع خبرنگاران:

آخرین انتخابات خانه احزاب قانونی بوده است

سیاست داخلی

در این جلسه تاریخ برگزاری نشست رئیس‌جمهور با نمایندگان احزاب معین نشد، اما بر این موضوع تاکید شد که NGO‌ها و سازمان‌های مردم نهاد حتما جلسه‌ای را با رییس‌جمهور داشته باشند.

دبیرکل جمعیت زنان مسلمان نواندیش گفت: در نشست امروز وزیر کشور با برخی نمایندگان احزاب این موضوع عنوان شد که آخرین انتخابات خانه احزاب قانونی بوده و غیرقانونی نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا،  فاطمه راکعی در حاشیه نشست وزیر کشور با نمایندگان احزاب گفت: این نشست نشست ارزشمندی بود که طی آن نمایندگان شاخصی از احزاب اصلاح طلب و اصولگرای کشور دور هم جمع شدند و به تفاهمات خوبی برای تشکیل هر چه سریع‌تر مجمع عمومی خانه احزاب رسیدند.

وی گفت: نتیجه بحث در این مورد این بود که آخرین انتخابات خانه احزاب قانونی بوده و غیرقانونی نیست. پیشنهاد شد که شورای مرکزی خانه احزاب مجمع عمومی را برگزار کند و مجمع عمومی هم نظرات و پیشنهادات خود را درباره اصلاح اساسنامه پیشنهاد کند.

راکعی خاطرنشان کرد: قرار شد در اولین فرصت و قبل از پایان سال مجمع عمومی خانه احزاب برگزار شود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: در این جلسه تاریخ برگزاری نشست رئیس‌جمهور با نمایندگان احزاب معین نشد، اما بر این موضوع تاکید شد که NGO‌ها و سازمان‌های مردم نهاد حتما جلسه‌ای را با رییس‌جمهور داشته باشند.

کد N102534