حجت الاسلام صدیقی: مبارزه با طاغوت هزینه دارد

رهبري,امام جمعه موقت تهران,دهه فجر

امام جمعه موقت تهران گفت:شک نکنید که خداوند خودش مقام معظم رهبری را برای رهبری برگزیده است؛ چراکه هم انرژی ایشان فوق همه است و در برابر همه طوفان‌ها و فتنه‌ها و از نظر علمی، بینش و بصیرت نیز بالاتر از دیگران هستند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت الاسلام و المسلمین کاظم صدیقی در جلسه اخلاق ویژه فرماندهان و مسئولان ستاد نیروی زمینی سپاه با تفسیر آیات 249 تا 251 سوره بقره به مسئله تشکیل حکومت پرداخت و گفت: مبارزه با طاغوت هزینه دارد، جانبازی می‌خواهد و با رفاه‌طلبی نمی شود با طاغوت مبارزه کرد.

وی نقش رهبری را در تشکیل حکومت الهی اساسی خواند و افزود: همانگونه که در قرآن کریم تصریح شده است، آنهایی که دل خاشع دارند، ولایتمدارند و آنهایی که سنگ دل هستند، هرگز ولایت الهی را نمی‌پذیرند.

امام جمعه موقت تهران توان جسمی و توان علمی را 2 شرط اساسی رهبری طبق آیات قرآن خواند و تصریح کرد: در حالیکه قائم مقام رهبری شخص دیگری انتخاب شده بود اما خواست خداوند چیز دیگری بود کما اینکه حضرت آیت الله بهاء الدینی فرموده بودند: اگر خیری باشد در سیدعلی است.

صدیقی با تأکید بر وجود نشانه‌هایی در رهبران الهی به برخی از نشانه‌ها در رهبری حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری پرداخت و اظهار داشت: آنقدر قرائن و شواهد وجود دارد که انسان به آرامش و یقین می رسد که این رهبر، الهی است.

این استاد اخلاق روح مالامال از صبر و استقامت، ثبات قدم در خط ولایت و استمداد الهی برای غلبه بر دشمن را 3 ویژگی پاسداران دین خواند و اذعان کرد: هرکس مقاوم باشد خدا با اوست و همیشه پیروزی با خدا و جبهه حق است.

وی با اشاره به اتفاقات جشنواره فیلم فجر گفت: اگرچه با عدد کم، اما باید مردانه در صحنه باشیم وگرنه فساد جامعه را خواهد گرفت.

صدیقی در پایان با تبریک اعطای نشان فتح یک به فرمانده نیروی زمینی سپاه، خاطرنشان کرد: خداوند خیلی وعده‌ها به شما داده است که پیروزی نظامی یکی از آنهاست و باید در انتظار تحقق مابقی وعده‌ها باشید.

انتهای پیام

کد N102378