دعوت به مشارکت در انتشار یک اثر از سوی جمعیت حامیان آزادی قدس شریف

جمعیت حامیان آزادی قدس شریف در فراخوانی برای مشارکت و همکاری در چاپ و انتشار یک اثر و درخواست پیش‌خرید آن اعلام کرد که مشارکت‌کنندگان با همکاری در این امر در مسیر آرمان آزادی قدس شریف به عنوان یک مسأله راهبردی امت اسلامی، به نوعی نقش‌آفرینی کنند و سهم داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در این فراخوان آمده است: جمعیت حامیان آزادی قدس شریف براساس اهداف و مأموریت‌های فرهنگی خود، در مسیر ترویج معارف فلسطین، در تلاش است کتاب بسیار مهم و ارزشمند «کَی لا نَنسی عنوان نسخه عربی = تا فراموش نکنیم»، ALLTHAT REMAINS عنوان نسخه انگلیسی = آن‌چه می‌ماند»، را به زبان فارسی چاپ و منتشر کند.

این اثر گرانسنگ از سوی یک گروه نویسنده و پژوهشگر تحت مسؤولیت آقای ولید الخالدی نویسنده و پژوهشگر معروف فلسطینی، پژوهش و تدوین و توسط مؤسسه الدّراسات الفلسطینیه به زبان‌های عربی و انگلیسی چاپ و منتشر شده است. این کتاب در نوع خود از نادر آثار پژوهشی مستند و گران‌قدر درباره ماجرای اشغال شهرها و آبادی‌های سرزمین فلسطین است که در ایران و برای علاقمندان فارسی‌زبان، انشاءالله تعالی چاپ و منتشر خواهد شد.

در مجموعه یادشده، رویدادهای مربوط به چگونگی اشغال و انهدام 418 آبادی و روستای فلسطینی و نیز کشتار و اخراج و آوارگی صدها هزار نفر از کودکان و زنان و مردان بی‌دفاع آن سامان از سوی اشغالگران جنایتکار یهودی و مهاجمان خون‌آشام و غاصب صهیونیست تا سال 1327 ش/ 1394م، به طور مستند بررسی شده است.

ثبت و ضبط انواع جنایات وحشتناک غاصبان ددمنش یهودی در حافظه تاریخ، به شکل و روشی که در این اثر درج و همراه با تصاویر آبادی‌ها به تصویر کشیده شده، برای افکار عمومی در دوران کنونی و نیز نسل‌های آینده، از هر نظر، بسیار حائز اهمیت، اساسی و ضروری است.

سازمان مردم‌نهاد جمعیّت حامیان آزادی قدس شریف، پس از ترجمه این اثر به زبان فارسی و تطبیق دو متن عربی و انگلیسی، با افزودن پاره‌ای توضیحات در رفع بعضی نواقص، کاستی‌ها و ابهامات برای فهم بهتر مخاطب فارسی‌زبان، تصاویر آبادی‌ها و روستاهای یادشده را نیز جمع‌آوری و تهیه و با آن همراه کرده است.

تمامی علاقمندان (دانشجویان، طلاب، استادان، اندیشمندان، گروه‌ها و تشکل‌های دانشجویی، مراکز مطالعاتی و پژوهشی، سازمان‌های فرهنگیِ دولتی و غیردولتی و کتابخانه‌های عمومی و تخصصی) می‌توانند با پیش‌خرید این مجموعه نفیس، به هر تعداد ممکن (از یک جلد تا یکهزار جلد) نه فقط از این حرکت فرهنگی حمایت و پشتیبانی به عمل آورند بلکه با مشارکت خود در این اقدام، در مسیر آرمان آزادی قدس شریف به عنوان یک مسأله راهبردی امت اسلامی، به نوعی نقش‌آفرینی کنند و سهم داشته باشند.

یادآوری می‌شود:

1- اسامی علاقمندان به پیش‌خرید و یا هرگونه حمایت، پشتیبانی و مشارکت در کتاب درج خواهد شد.

2- با توجه به اعلام سال 2014 میلادی به عنوان سال همبستگی با ملّت فلسطین، از سوی سازمان ملل متحد، این کتاب تا آخر پاییز 1393 شمسی چاپ و منتشر خواهد شد؛ ان‌شاءالله تعالی.

3- قیمت هر نسخه کتاب 70 هزار تومان محاسبه و در نظر گرفته و تعیین شده است که علاقمندان می‌توانند به تناسب تعداد مجلدات درخواستی و مورد نظر، هزینه آن را به حساب جاری (جام) به شماره 07/19622933 بانک ملت شعبه کیوان و یا شماره کارت 9002- 7005- 3377- 6104 در همان شعبه به نام مؤسسه فرهنگی حامیان آزادی قدس واریز و اصل فیش را نیز به نشانی تهران صندوق پستی 1934-11155 ارسال نمایند.

انتهای پیام

کد N98889