در گفت‌وگو با رئیس قوه قضائیه

محسن رضایی خواستار شد: برخورد قاطع با متخلفان حادثه سد کارون

سد,محسن رضايي,دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام,آملي لاريجاني,رييس قوه قضاييه,مجمع تشخيص مصلحت نظام,خوزستان

در حاشیه جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام، محسن رضایی دبیر این مجمع درباره مشکلات سد کارون با آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه، گفت‌وگو کرد.

در حاشیه جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام، محسن رضایی دبیر این مجمع درباره مشکلات سد کارون با آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه، گفت‌وگو کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در این دیدار از رئیس قوه قضائیه تقاضا کرد که برخوردی قاطع با متخلفان حادثه دلخراش سد کارون انجام شود.

در این گفت‌وگو همچنین آیت‌الله آملی لاریجانی اظهار کرد: پرونده به طور جدی درحال رسیدگی است و با برخی از عوامل این حادثه برخورد جدی صورت گرفته و با بقیه متخلفان نیز در آینده نزدیک برخورد خواهد شد.

رئیس قوه قضائیه افزود: در مورد حادثه جدید سد کارون 3 نیز، رسیدگی به این پرونده شروع شده و ان‌شاءالله در آینده نزدیک متخلفان به مردم معرفی خواهند شد.

در پایان این گفت‌وگو، رضایی از آملی لاریجانی تقاضا کرد تا سخنگوی قوه قضائیه اطلاع‌رسانی بیشتری را در این رابطه بویژه برای مردم خوزستان انجام دهد.

مرداد ماه در جریان سقوط یک دستگاه مینی‌بوس از روی بارج حامل خودرو و مردم بر روی سد کارون به داخل دریاچه این سد، 12 نفر جان باختند.

اخیراً نیز یک دستگاه وانت نیسان به دلیل سنگینی بار هنگام قرار گرفتن بر بارج به درون دریاچه سقوط کرد و راننده آن غرق شد.

انتهای پیام

کد N95819