در تذکر کتبی نمایندگان مطرح شد

علت استفاده از برنج خارجی در سبد کالا/جلوگیری از برگزاری کلاس‌های رقص

سیاسی

در ابتدای جلسه علنی عصر امروز مجلس، یک عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان را به مسئولان اجرایی کشور قرائت کرد، در این تذکرات تعدادی از نمایندگان به نعمت‌زاده در خصوص علت استفاده از برنج خارجی در سبد کالا تذکر دادند.

در ابتدای جلسه علنی عصر امروز مجلس، یک عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان را به مسئولان اجرایی کشور قرائت کرد، در این تذکرات تعدادی از نمایندگان به نعمت‌زاده در خصوص علت استفاده از برنج خارجی در سبد کالا تذکر دادند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تذکرات کتبی نمایندگان به مسوولان نظامی کشور که در جلسه امروز توسط ضرغام صادقی عضو هیأت رئیسه مجلس قرائت شد، به این شرح است:

دواتگری، حسینی، رحمانی، حسن‌نژاد، نمایندگان مراغه، میانه، تبریز، مرند به رییس جمهور: جلوگیری از اخراج مدیران قراردادی شاغل در اداره کل حفاظت محیط زیست استان آذربایجان شرقی

احمدی لاشکی و محجوب نمایندگان نوشهر، قائمشهر و تهران به وزیر اقتصاد و دارایی: عدم نظارت به ایفای وظایف سازمان بورس در توزیع سود تقسیمی شرکت بورسی به سهام‌داران خود در موعد مقرر.

حمید رسائی نماینده مردم تهران، به رئیس جمهور: نحوه رفتار غیر اخلاقی در تورهای گردشگری و طبیعت‌گردی، همچنین: به وزیر فرهنگ ارشاد و اسلامی: جلوگیری از برگزاری کلاس‌های رقص.

خسروی، نماینده تربت حیدریه به وزیر جهاد کشاورزی: واردات بی‌رویه و عدم نظارت که باعث ایجاد مشکلات زیادی در صنعت ابریشم کشور شده است.

کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد؛ به وزیر امور خارجه: نظارت بیشتر بر جذب اساتید و دانشجویان وزارت خارجه در این وزارتخانه.

موسوی نماینده مردم اهواز به وزیر امور خارجه: لزوم پاسخ مناسب به اظهارات لفاظانه و ماجراجویانه مقامات آمریکایی

شوهانی نماینده مردم ایلام به وزیر کشور: پرداخت حق الزحمه نیروهای انتخاباتی در زمان انتخابات ریاست جمهوری.

ندیمی نماینده لاهیجان، به وزیران کشاورزی و صنعت و معدن: پیگیری علت واردات سه برابری برنج از هندوستان به ایران و قرار دادن برنج هندی در سبد کالا.

رسایی نماینده تهران به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: میدان دادن به هنرپیشگانی که سوابق خوبی در سینما ندارند و تجلیل از هنرپیشه‌های مبتذل دوران طاغوت در جشنواره فجر

دهدشتی نماینده آبادان به وزیر نیرو: بی‌تدبیری و عدم شفافیت در هزینه پروژه آب و فاضلاب آبادان.

حسن‌پور نماینده بردسیر به وزیر صنعت، معدن و تجارت: اعزام نمایندگان وزارتخانه برای حل مشکل کارخانه قند بردسیر.

کوچکی‌نژاد نماینده رشت به وزیر راه و شهرسازی: غیراستاندارد بودن جاده‌های ورودی به شهر رشت همچنان قربانی می‌گیرد.

دهدشتی، سعدون‌زاده، انصاری و سامری نمایندگان آبادان و خرمشهر به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: عدم توجه به معضلات مالی و کمبود نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی آبادان.

زاهدی نماینده مردم کرمان به رئیس جمهور: اختصاص ندادن سبد کالای یارانه‌ای به کارگران قراردادی و شرکتی.

علیپور نماینده سوادکوه به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: علت عدم توجه به بیمارستان شهدای زیرآب.

لاهوتی نماینده لنگرود و ندیمی نماینده لاهیجان: به رئیس جمهور عدم استفاده برنج ایرانی در سبد کالا و جایگرینی برنج هندی به جای آن

قاضی‌پور نماینده ارومیه به وزیر ورزش و جوانان: تسریع در تکمیل ورزشگاه شهید باکری ارومیه و به وزیر نفت: گازرسانی به شهر سیروان و به وزیر راه و شهرسازی: تسریع در ساخت راه بین‌المللی ارومیه به مرز ترکیه

دامادی نماینده ساری به وزیر صنعت، معدن و تجارت: علت استفاده از برنج خارجی در سبد کالا

حسن‌نژاد نماینده مرند و جلفا به رییس سازمان صداوسیما: عدم نظارت بر محتوای برخی از برنامه‌های صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی.

ندیمی نماینده لاهیجان به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: پیگیری بهره‌مندی کارگران و دانشجویان بیکار از سبد کالا و به وزرای کشور، نیرو، جهاد کشاورزی و نفت: پیگیری حوادث و سوانح ایجاد شده در زیرساخت‌ها در قضیه برف گیلان.

انتهای پیام

کد N95184