بررسی بودجه سال 93:

اختصاص ۱۲۰۰ میلیارد تومان به تکمیل طرح‌های آبرسانی، آسفالت راه‌ها و ورزشگاه‌های روستایی

مجلس شورای اسلامی,مجلس نهم,روستا,قانونگذاری,بودجه 93

همشهری آنلاین: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اختصاص ۱۲۰۰ میلیارد تومان به تکمیل طرح‌های هادی و آبرسانی روستایی و آسفالت راه‌ها و احداث و تکمیل ورزشگاه‌های روستایی موافقت کردند.

ایران > قانونگذاری- همشهری آنلاین:
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اختصاص ۱۲۰۰ میلیارد تومان به تکمیل طرح‌های هادی و آبرسانی روستایی و آسفالت راه‌ها و احداث و تکمیل ورزشگاه‌های روستایی موافقت کردند.

محمدقسیم عثمانی در نشست علنی امروز (شنبه 12 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه 93 پیشنهادی را برای الحاق به بند الف تبصره 3 مطرح کرد که بر این اساس به سقف واگذاری سهام شرکت های دولتی مبلغ 1200 میلیارد تومان اضافه می شود و این مبلغ به صورت مساوی صرف تکمیل طرح های هادی روستاهای بالای یکصد خانوار، تکمیل طرح های آبرسانی روستایی بالای 20 خانوار، آسفالت راه های روستایی بالای 50 خانوار و احداث و تکمیل ورزشگاه های روستایی می شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، پیشنهاد محمدقسیم عثمانی نماینده مردم بوکان در مجلس مبنی بر اضافه شدن مبلغ 1200 میلیارد تومان به سقف واگذاری سهام شرکت های دولتی با 114 رأی موافق، 47 رأی مخالف و 3 رأی ممتنع به تصویب رسید.