هشدار باهنر به دولت: از اقدامات شتابزده و میدان دادن به رادیکال‌های ساختارشکن برحذر باشید

مجلس نهم,محمدرضا باهنر

محمدرضا باهنر در ابتدای جلسه علنی نوبت صبح امروز، آغاز دهه فجر را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت بزرگ انقلابی، متدین و بصیر ایران اسلامی تبریک گفت.

به گزارش خبرآنلاین، نایب رئیس مجلس پیش از ورود صحن علنی به بررسی جزئیات لایحه بودجه در بخش درآمدی گفت: پس از ده‌ها سال که دنیا بین دو قدرت استکباری جهان یعنی اردوگاه‌های شرق مارکسیست و غرب لیبرال دموکرات تقسیم شده بود و میلیون‌ها انسان بی‌گناه که فقط به خاطر آزادیخواهی و عدالت طلبی به خاک و خون کشیده شده بودند و در کشوری که هزاران سال زیر یوغ ظالمانه شاهنشاهان دست و پا می‌زد، به رهبری یکی از سلاله پاک حضرت زهرا (س) انقلابی رخ داد که تعبیر تحلیل‌گران استکباری زلزله‌ای بود تا بسیاری از ساختارهای جهان سلطه را بهم ریزد.

وی افزود: انقلاب اسلامی دگرگونی عظیمی در تاریخ معاصر به وجود آورده است. زلزله‌ای که پس از 35 سال همچنان به پیش می‌رود و اسلام خواهی مردم کابوس وحشتناکی برای مستکبران به وجود آورده است.

نائب رئیس مجلس خاطرنشان کرد: سرزمین کهن و با فرهنگ ایران در آستانه تحولی بزرگ قرار گرفت و در این چند دهه علیرغم تمامی هجمه‌های نظامی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و زورگویی‌های بی حد و حصر استکبار، راه ترقی در سیاست، فرهنگ ، اقتصاد و راه را در پیش گرفت و الهام بخش ملت‌های مستضعف جهان شد.

باهنر با تاکید بر این که انقلاب اسلامی قرن را به قرن پیروزی مستضعفین بر مستکبرین تفصیل کرد، گفت:‌ جمهوری اسلامی به حول و قوه الهی به یکی از مقتدرترین ملت‌ها و نظام‌های دنیا تبدیل شده است.

وی افزود: جمهوری اسلامی گوهر گرانبهای مردم سالاری دینی را به تاریخ معاصر و نسل‌های آینده عرضه کرد و به قله‌های رفیع علم، فناوری و اقتدار دست یافت. این مسیر انشاءالله تا ظهور حضرت بقیه‌الله العظم امام زمان (عج) ادامه خواهد داشت.

نائب رئیس مجلس تاکید کرد:‌امروز ایران اسلامی در جبهه‌های مختلف درگیر یک جنگ تمامی عیار، دیپلماتیک، سیاسی و اقتصادی است که رمز موفقیت خود را در اصلاح ساختارهای تولید، الگوسازی اقتصاد مقاومتی و پافشاری بر ارزش‌های به جا مانده از امام راحل و شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی می‌داند.

باهنر ادامه داد: مجلس شورای اسلامی خود را موظف می‌داند که از دولت یازدهم در رسیدن به این اهداف متعالی به شرط اعتدال، خردگرایی، عمل فراحناجی، شجاعت در تصمیم و اقدام به موقع حمایت کند.

نائب رئیس مجلس در پایان گفت: مجلس شورای اسلامی دولت را از اقدامات شتابزده، گرایشات تند سیاسی و میدان دادن به رادیکال‌های ساختارشکن و کسانی که مجددا خواب‌های آشفته، فتنه‌گری و هنجارشکنی را می‌بینند، برحذر می‌دارد.
/27220

 

کد N93448