آیت الله موسوی بجنوردی در جمع خبرنگاران:| 141084

در انتخابات مجلس شرکت نمی‌کنم

سیاست داخلی

هنوز درباره محوریت ناطق نوری در لیست اصلاح طلبان برای شرکت در انتخابات مجلس تصمیمی نگرفته‌ایم/اظهار نظر درباره مساله حصر دو تن از کاندیداهای انتخابات سال 88 باشد برای بعد.

یکی از اعضای بیت امام خمینی (ره) در خصوص محوریت ناطق نوری در لیست اصلاح طلبان برای شرکت در انتخابات مجلس گفت: هنوز در این باره تصمیمی نگرفته‌ایم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، آیت الله موسوی بجنوردی در حاشیه دوازدهمین کنگره حزب مردم‌سالاری که امروز در مجتمع فرهنگی آدینه در حال برگزاری است، در خصوص انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز تصمیمی در این باره نگرفته‌ایم. انشاءالله این موضوع را در زمان لازم بررسی خواهیم کرد،اما فردی وارد رقابت می شود که یا مانند آقای روحانی باشد و یا اعتقاد به اصلاحات داشته باشد.

این عضو بیت امام خمینی (ره) در پاسخ به این سوال که آیا ناطق نوری محوریت اصلاح طلبان برای حضور در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی است، گفت: هنوز در این باره تصمیمی نگرفته‌ایم.

وی در خصوص حضور خود در انتخابات آتی مجلس گفت: شخصا در این انتخابات شرکت نمی‌کنم.

آیت الله موسوی بجنوردی در پایان اظهار نظر نسبت به مساله حصر دو تن از کاندیداهای انتخابات سال 88 را با این جمله که "آنها باشد برای بعد" به زمان دیگری موکول کرد.

کد N90936