سیدحسن خمینی در دیدار مسئولان شبکه مجازی «آستان»:

از بیان سخن حقیقی نترسید و با هیچ مصلحتی دروغ نگویید

سیاست داخلی

دروغ پایه اعتماد به یک رسانه را ویران می‌کند/درِ خانه امام به روی هیچکس بسته نیست/تلاش برای ترویج اندیشه امام(ره) وظیفه همه ماست، اما در این مسیر لازم است راه امام شناخته شود.

معاون فرهنگی آستان امام خمینی(ره)، مدیر و دست‌اندرکاران شبکه مجازی «آستان»، وابسته به معاونت فرهنگی آستان مقدس امام خمینی(ره) که قرار است 12 بهمن رسماً آغاز به کار کند، با حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش ایلنا، یادگار امام در این دیدار با اشاره به اهمیت تلاش برای ترویج اندیشه‌های امام(ره)، خطاب به حاضران گفت: آستان مقدس امام خمینی مرجعی برای همه دوستداران ایشان است و شما که قرار است در این مجموعه فعالیت کنید، باید مرجع همه دوستداران امام و سلایق مختلف باشید.

وی با اشاره به اینکه "درِ خانه امام به روی هیچکس بسته نیست"، تاکید کرد: تلاش برای ترویج اندیشه امام(ره) وظیفه همه ماست، اما در این مسیر لازم است راه امام شناخته شود. به نظر می‌رسد اگر شما تلاش خود را به این امر معطوف دارید که پایگاهی برای تبیین خط حقیقی امام باشید، می‌توانید تأثیرات مهمی را در جامعه ایجاد کنید.

سیدحسن خمینی ادامه داد: مرزهای مشخص خط امام(ره)، همان استقلال‌خواهی، نفی سلطه‌پذیری، آزادی و نفی استبداد شاهنشاهی است و باید تلاش کنیم و نگذاریم این ارزش‌ها در جامعه کمرنگ شود؛ ارزش‌هایی که بنیان اصلی جمهوری اسلامی است.

نوه امام خمینی در پایان خطاب به مسئولان و دست‌اندرکاران شبکه مجازی «آستان» تاکید کرد: هرگز به سمت جناحی شدن پیش نروید و از بیان سخن حقیقی هم نترسید و با هیچ مصلحتی دروغ نگویید. دروغ پایه اعتماد به یک رسانه را ویران می‌کند.

شبکه مجازی «آستان» 12 بهمن افتتاح می‌شود

بر اساس این گزارش، در ابتدای این دیدار معاون فرهنگی آستان مقدس امام خمینی(ره) و مدیر شبکه مجازی «آستان»، گزارشی از روند شکل‌گیری و سیاست‌های کلی این پایگاه ارائه دادند.

در این دیدار اعلام شد که سایت آستان - وابسته به معاونت فرهنگی آستان امام خمینی(ره) - در روز دوازدهم بهمن‌ماه امسال افتتاح خواهد شد.

کد N90059