نماینده مردم شوش:

انقلاب اسلامی ایران انقلاب متفاوت و باشکوه‌تر از همه انقلاب‌ها بود

نماینده مردم شوش دانیال در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: انقلاب اسلامی متفاوت‌تر وباشکوه‌تر از انقلاب‌های دیگر بود انقلابی مبتنی بر باورهای اسلامی و با رهبری امام راحل.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نوری طی نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی خطاب گروه مذاکره کننده هسته‌ای دولت خاطر نشان کرد: ما طرفدار مذاکره با حفظ احترام متقابل هستیم چرا که طبق فرموده قرآن دشمنان انقلاب به حداقل راضی نمی‌شوند پس هرگونه مسامحه با دشمنان، اقتدار کشور ما را زیر سوال می‌برد.

نماینده شوش در مجلس شورای اسلامی افزود: هرگونه توافق با دشمنان کشور که عزت جامعه را زیر سوال ببرد از نظر نمایندگان مردم مردود است و اینگونه توافقات می‌تواند خسارات جبران ناپذیری به کشور وارد کرده و اعتبار ما را زیر سوال ببرد هر چند که اعتبار ما زیر سایه وحدت کلمه و پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری است.

نماینده مردم با اشاره به سال حماسه سیاسی و اقتصادی گفت: امسال باید به سمت و سویی حرکت کنیم که بودجه سالانه مبتنی بر اقتصاد مقاومتی و غیر متکی به نفت باشد تا به دنیا نشان دهیم فرزندان روح الله طبق نقشه خود و بدون وابستگی به آمریکا و با اتکا به منابع داخلی و مبارزه با مفاسد اقتصادی می‌توانند اقتصادی پویا، غیر شکننده و متکی به منابع داخلی، تولیدات کشاورزی و صنعت گردشگری را برپا کنند.با این شکل کنترل اقتصادی می‌توان تورم را مهار و با حمایت از تولید داخلی معضل بیکاری را که دغدغه خانواده‌های ایرانی شده در کشور حل کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تشکر از اولین سفر ریاست جمهوری به استان خوزستان تاکید کرد: تقاضا داریم با تشکیل کارگروهی برای پیگیری مصوبات دولت در استان و بسیج کردن مسئولان اجرایی در عمران و تصمیمات زیربنایی، شاهد آثار خیر و برکت این سفر باشیم.

وی ادامه داد: ازآنجایی که شهر باستانی و تاریخی شوش دانیال که با قدمت 7 هزار ساله خود جاذبه‌های گردشگری و قابلیت‌های میراثی زیادی داشته و در شرف ثبت در یونسکو است از ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور دعوت می‌کنیم که به شهرستان شوش سفر کنند.

راضی تاکید کرد: رییس سازمان میراث فرهنگی از نزدیک مقدمات زیربنایی ثبت این شهر در یونسکو را فراهم کرده و همچنین در راستای مرمت حرم حضرت دانیال و ثبت مذهبی شدن شهر شوش دانیال اقدام کنند، چرا که حضرت علی (ع) می‌فرمایند هر کس برادرم دانیال را زیارت کند مانند این است که مرا زیارت کرده است.

وی گفت: اقدامات لازم در راستای تبدیل شهرستان دانیال به منطقه ویژه اقتصادی فراهم شده و بیمارستان تامین اجتماعی در این شهرستان تأسیس شود.

عضو کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: پل شهید ناجیان باید بازسازی ، جاده‌های مواصلاتی روستاهای این شهرستان تکمیل و مراکز فرهنگی و ورزشی شهرستان راه اندازی شود همچنین مشکلات آب شرب و فرسودگی مدارس از مهمترین خواسته های مردم منطقه است که توجه جدی مسوولان را می‌طلبد.

انتهای پیام

کد N86286