در دیدار با ولایتی؛

رضایی: تلاش مجمع تشخیص مصلحت نظام کمک به دولت ها است

دیدار ولایتی

تهران-ایرنا - دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که این نهاد همواره همراه دولت ها بوده است،گفت: اگرچه دولت ها مجمع تشخیص مصلحت نظام را در بعضی موارد محدود کننده خود می دانند اما تلاش آن کمک به دولت ها است.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی مجمع تشخیص مصلحت نظام، محسن رضایی در دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام با علی اکبر ولایتی رییس مرکز تحقیقات استراتژیک دیدار و گفت و گو کرد.

رضایی، یکی از وظایف اصلی مجمع تشخیص مصلحت نظام را مشاوره به رهبری و تهیه و تنظیم سیاستگذاری کلی نظام عنوان کرد.

وی اظهار امیدواری کرد که در دوره مدیریت علی اکبر ولایتی در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام این هماهنگی ها بیشتر شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه به بیان خاطراتی از دوران پر شکوه انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: همکاری های چند جانبه بین دستگاه دیپلماسی و رزمندگان دفاع مقدس باعث پیروزی ملت ایران در جنگ تحمیلی هشت ساله شد.**مجمع تشخیص مصلحت نظام در دنیا نمونه ای مشابه ندارد

در این دیدار ولایتی رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز به سابقه آشنایی و همکاری با محسن رضایی در مقاطع مختلف انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و اظهارداشت: تشکیل سپاه پاسداران و سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران هر دو جزء کارهای جدید و تجربه نشده انقلاب بود که باید در موقعیت جدید از این تجربیات استفاده بهینه شود.

وی با بیان این که مجمع تشخیص مصلحت نظام در دنیا نمونه ای مشابه ندارد،خاطرنشان کرد: از ویژگی خاص این مجموعه، حضور افراد مجرّب و متخصصی است که گرد هم آمده تا تجربیات خود را در قالب مشورت به رهبری انقلاب ارایه دهند.

سیام**1058**1336
کد N83470