حداد عادل: نشست مشترک دولت و مجلس به زمان دیگری موکول می شود

حدادعادل

تهران - ایرنا - رییس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: ظاهرا دولت گرفتاری هایی دارد و جلسه روز سه شنبه دولت و مجلس به احتمال زیاد به زمان دیگری موکول می شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، غلامعلی حدادعادل در حاشیه جلسه علنی روز یکشنبه مجلس در جمع خبرنگاران افزود: برگزاری نشست مشترک دولت و مجلس در روز سه شنبه قطعی نیست.

وی افزود: من درباره علت تغییر زمان برگزاری این نشست یقین ندارم ولی امروز علت را سوال کردم که گفتند برگزاری روز سه شنبه این جلسه مسلم نیست.

نماینده مردم تهران در مجلس از خبرنگاران خواست تا این موضوع را از اعضای هیات رییسه مجلس نیز سوال کنند.** عموم نمایندگان در مجلس بنای حمایت از دولت دارند

حدادعادل در پاسخ به سوال خبرنگار پارلمانی ایرنا در مورد تشکیل فراکسیون اعتدال در مجلس گفت: ما نمی توانیم کسی را از تشکیل یک فراکسیون منع کنیم.

وی ادامه داد: پس از روی کار آمدن دولتی برخی از نمایندگان ترجیح می دهند از آن دولت طرفداری کنند و کسی نمی تواند آنان را منع کند و این اتفاق افتاده است.

حدادعادل تصریح کرد: عموم نمایندگان در مجلس بنای حمایت از دولت دارند و در مجلس اراده سیاسی برای تضعیف دولت یازدهم وجود ندارد.

وی در عین حال خاطرنشان کرد: ولی این که یک عده از نمایندگان بخواهند تحت هر عنوان دور هم جمع شوند و فراکسیون تشکیل دهند نمایندگان نمی توانند آنان را منع کنند.** مناسبت های پارلمانی جزو سیاست های خارجی هر کشور است

حداد عادل در پاسخ به سوال خبرنگار پارلمانی ایرنا درمورد حضور هیات های پارلمانی کشورهای مختلف در ایران گفت: حضور هیات های پارلمانی امر منفی نیست.

وی ادامه داد: در سراسر دنیا مناسبت های پارلمانی جزو سیاست های خارجی هر کشور است، در کشور ما از گذشته این موضوع معمول بوده و در حال حاضر هم می تواند ادامه یابد.

رییس فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم خاطرنشان کرد: مهم محتوای مذاکرات و موضع گیری هایی است که ما در مجلس تصور می کنیم نمایندگان در مذاکره با هیات ها باید از مواضع نظام دفاع کنند و سعی آنها دفاع از مواضع اصولی انقلاب باشد.

ادامه دارد...

سیام(3)**9121**9132**1336
کد N81115