۰
بشار الجعفری:

رفتار مخالفان سوری در ژنو بچه گانه و و ادبیات آنها تحریک آمیز است

  • ۱۶بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
آفریقا و خاورمیانه

نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد امروز در گفتگویی اعلام کرد که رفتار مخالفان سوری در ژنو بچه گانه و ادبیات آنها تحریک آمیز است.

به گزارش خبرگزاری مهر، بشار الجعفری نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد در گفتگو با الاخباریه السوریه اظهار داشت: جلسه روز گذشته نمایندگان مخالفان و هیئت دولت به طور کامل برگزار نشد زیرا هیئت مخالفان در جلسه حاضر نشد و این روش گفتگو در سطح استانداردهایی که اخضر ابراهیمی نماینده ویژه سازمان ملل متحد برای حل بحران سوریه وضع کرده است نبود.

وی خاطرنشان کرد: جلسه روز گذشته با اخضر ابراهیمی یکجانبه بود و مشکل در این است که طرف مقابل (مخالفان سوری) به استاندارد گفتگوهایی که اخضر ابراهیمی تعیین کرده است پایبند نیستند.

نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد تصریح کرد: ما با روحیه مثبت به ژنو 2 آمدیم و برای تحقق منافع ملی سوریه تلاش می کنیم. رفتار مخالفان در روز نخست در شهر مونترو رفتار بچه گانه ای بود به طوری که هیئت مخالفان در آغاز نشست ژنو 2 اینگونه نبود.

بشار الجعفری اعلام کرد: اصطلاحات لغوی به کار رفته از سوی مخالفان سوری در روز نخست مذاکرات ژنو 2 تحریک آمیز و پر از کینه بود. کسی نمی تواند درباره کشور خود با زبان کینه سخن بگوید اما زبان مخالفان بسیار تحریک آمیز بود.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.