دبیرخانه دائمی ستاد برگزاری هفته وقف تشکیل می‌شود

وقف

معاون سازمان اوقاف با اشاره به این‌که «برنامه‌های هفته وقف براساس نظرسنجی مطابق با دستورالعمل سازمان و بهره گیری تجارب گذشته برگزار می‌شود» گفت: دبیرخانه دائمی ستاد هفته وقف به منظور برنامه‌ریزی و تدوین برنامه‌های این هفته تشکیل می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد شرفخانی با اشاره به دستاوردها و موفقیت‌های سازمان اوقاف در هفته وقف اظهار کرد: مدیران و کارکنان سازمان اوقاف در هفته وقف با اقدامات شبانه روزی خود، یکی از رویدادهای بزرگ فرهنگی کشور را رقم زدند.

وی با بیان این‌که «مقرر شد، دبیرخانه ستاد برگزاری و بزرگداشت هفته وقف به صورت مستمر و دائمی فعالیت کند و در هرماه یک جلسه تشکیل دهد» افزود: براساس مصوبه ستاد هفته وقف، اقدامات انجام گرفته در ستاد و ابتکارات استان‌ها بصورت یک کتاب توسط کمیته فرهنگی منتشر می‌شود.

شرفخانی با بیان این‌که «پذیرای پیشنهادهای اعضای ستاد و کارکنان استان‌ها در زمینه سازوکار ایجاد و ثبت وقف‌های کوچک هستیم» ادامه داد: در هفته وقف سال 92 ، نشست هم اندیشی حوزه علمیه و وقف برگزار شد که نتایج بسیار مناسبی بدست آمد و مقرر شد این همایش در ایام سال نیز بصورت استانی برگزار شود.

رئیس ستاد هفته وقف با اشاره به این‌که «توسعه نشست‌های صنفی و تخصصی وقف مورد تاکید است» تصریح کرد: برنامه ریزی‌های لازم در خصوص استفاده از ظرفیت ورزش در ترویج و تبلیغ فرهنگ وقف در دستور کار قرار گرفته است.

انتهای پیام

کد N74268