آمریکا اعتراف کند که لوینسون برای سیا کار می‌کرد

سیاسی

خانواده لوینسون در گفت‌وگو با خبرگزاری سی‌ان‌ان، از دولت آمریکا خواستند که حقایقی مبنی بر این که وی برای سازمان سیا کار می‌کرد را آشکار کند.

خانواده لوینسون در گفت‌وگو با خبرگزاری سی‌ان‌ان، از دولت آمریکا خواستند که حقایقی مبنی بر این که وی برای سازمان سیا کار می‌کرد را آشکار کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نقل از خبرگزاری سی‌ان‌ان، خانواده باب لوینسون که هفت سال است ادعا می‌شود در جزیره کیش ایران مفقود شده است، اعلام کردند دولت آمریکا باید اعلام کند که لوینسون برای چه کاری در ایران حضور داشته است. اعتراف دولت آمریکا می‌تواند باعث بازگرداندن وی به خانه شود.

خانواده لوینسون با متهم کردن دولت آمریکا مبنی بر موفق نشدن برای بازگرداندن این تبعه آمریکایی اعلام کردند اکنون زمان آن است که دولت آمریکا حقایق موجود درباره ماموریت لوینسون را بیان کند.

دن لوینسون پسر این فرد آمریکایی گفت: من امیدوارم آن‌ها تقاضاهای ما را بشنوند زیرا مقامات آمریکایی می‌دانند که وی در آن‌جا چه وظیفه‌ای بر عهده داشت. اگر دولت آمریکا حقایق را در این باره اعلام کند در این صورت گام مهمی برای بازگرداندن وی به کشور انجام خواهند داد.

به گزارش این خبرگزاری، مقامات آمریکایی در گذشته تکذیب کرده بودند که لوینسون برای دولت آمریکا کار می‌کرد. هم‌چنین آن‌ها بارها اعلام کرده‌اند که یافتن وی و بازگرداندنش به خانه اولویت مهمی برای آن‌هاست.

چندی پیش اخباری منتشر شد مبنی بر این که لوینسون یک فرد بازنشسته FBI است که به هنگام مفقود شدنش در سازمان سیا کار می‌کرده است.

انتهای پیام

کد N74250